Choroby oczu

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Choroby oczu

Post autor: Laieta40 »

Znacie się może na chorobach oczu? Od jakiegoś czasu szukam sprawdzonych informacji na ten temat. Trafiłem ostatnio na tą stronę https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/choroby-oczu i chciałbym potwierdzić rzetelność informacji o tych chorobach. Wiecie coś na ten temat? Dajcie znać, będę bardzo wdzięczny za waszą pomoc!

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Choroby oczu

Post autor: tornado »

Chorobę oczu jaką znam to krótkowzroczność, którą skorygować można okularami. Przez to że właśnie jestem krótkowzroczna staram się regularnie sprawdzać wzrok. wiele osób uważa że noszą okulary za karę ale ja mam inne zdanie są one bardzo fajnym dodatkiem które dobrze dobrane podkreślają wyjątkowość. Mój ostatni wybór padł na eyewear24.net/product-pol-38294-Okulary-Korekcyjne-Anne-Marii-Am-20297-F.html mają nietypowy kształt dlatego mi się spodobały i podkreślają moją urodę. Mają duży wybór markowych okularów nie tylko w markach ale i w modelach więc łatwo wybrać te wyjątkowe dla siebie.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Choroby oczu

Post autor: Danuta »

Ja pół roku temu miałam zabieg na usunięcie zaćmy. Po pewnym czasie (2m-ce po zabiegu) okulistka mi zaleciła okulary korekcyjne, mimo że wzrok znacznie mi się poprawił. Wybrałam takie iokulary/pl/product-pol-42870-Okulary-Korekcyjne-Dior-SOSTELLAIREO5-FWM.html To markowe okulary, o bardzo ładnym kształcie oprawek. Elegancko w nich wyglądam. A co najważniejsze są lekkie i dobrze się trzymają na nosie.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Choroby oczu

Post autor: skubinka »

Wiadomo, ze jak mamy problemy ze wzrokiem to musimy skontaktować się ze specjalistą. Z tego co czytałam to tutaj onedayclinic/pl/centrum-okulistyczno-optyczne-opole/ przyjmują naprawdę dobrzy fachowcy. O wzrok trzeba dbać, nie możemy tego lekcoważyć.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Choroby oczu

Post autor: Android »

Wszelkie choroby oczu powinno się leczyć pod okiem najlepszych specjalistów a takich masz w klinice VIDIUM MEDICA Zajmują się zarówno leczeniem zaćmy jak i leczeniem laserowym. Wszystko to na najlepszym sprzęcie i w atrakcyjnej cenie bez kolejek. Zapoznaj się z ofertą i umów na badania kontrolne bo wzrok ma się jeden.

PatrycjaOneal
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 20, 2020 7:05 pm
Re: Choroby oczu

Post autor: PatrycjaOneal »

Choroby oczu towarzyszą nam od zawsze. W dzisiejszych czasach są jeszcze częściej diagnozowane z prostego powodu. Ludzie korzystają z niskiej jakości sprzętu elektronicznego gdzie wyświetlacze czy monitory mogą pogorszyć wzrok w dłuższej perspektywie. Pokazuje to wiele badań przeprowadzonych na dużej liczbie osób. Oczywiście nie musimy się godzić na noszenie okularów czy soczewek jeśli jest to dla nas mało komfortowe. Możemy skorzystać z nowoczesnej metody pod nazwą laserowa korekcja wzroku - vidiummedica/pl/laserowa-korekcja-wzroku/ Jak sama nazwa wskazuje, przy jej wykonywaniu jest wykorzystywany laser. Sam zabieg jest bezbolesny i w pełni bezpieczny, o czym poświadczą miliony osób na całym świecie, które skorzystały z jego dobrodziejstw.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Choroby oczu

Post autor: irenka »

Niestety choroby oczu dotykają coraz więcej osób. I to w każdym wieku. Dlatego ważne są regularne badania i wizyty u specjalistów. W przypadku wielu chorób konieczna będzie chirurgia laserowa Wrocław, ale są gabinety jak ten tu wco/com/pl/korekcja-wzroku/chirurgiczna-korekcja-wzroku/ , gdzie można je wykonać. Zarówno w temacie korekty wzroku, jak i innych problemów.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Choroby oczu

Post autor: sofia11 »

Jeśli czujesz, ze cos jest nie tak a lekarze uważają, ze nic ci nie dolega to polecam badanie wes. Pozwala na wykrycie chorób genetycznych i postawienie prawidłowej diagnozy. Można to badanie wykonać u dzieci i dorosłych. Cieszę się, że to badanie dotarło do Polski. Może pomóc wielu osobom w walce o zdrowie.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Choroby oczu

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chodzi o choroby o oczu to jest ich całkiem sporo więc należy regularnie je badać u okulisty. Ja przykładowo stosuję soczewki dla astygmatyków i jestem bardzo zadowolona. Okulary w moim przypadku się nie sprawdziły. Oczywiście każdy ma swój gust i sam sobie dobierze najlepszą opcję.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Choroby oczu

Post autor: sofia11 »

w pewnym wieku po prostu człowiek przestaje dobrze funkcjonowac ja zastanawiam się czy nie udac się do klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Diagnostyka-obrazowa-naczyn na diagnostykę, coraz częściej dokuczają mi żylaki nóg i chciałabym dowiedzieć się jak je usunąć szybko i bezboleśnie.


ODPOWIEDZ