Olej z wiesiołka

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Olej z wiesiołka

Post autor: Pigwa »

hej!
Stosujecie jakieś naturalne suplementy diety? Ja od jakiegoś czasu używam oleju z wiesiołka https://extracthome.pl/olej-z-wiesiolka/ . Dużo ćwiczę a olej ten ma bardzo korzystny wpływ na stawy, przyspiesza gojenie się ran oraz regenerację tkanki chrząstnej i łącznej. Myślę, że lepiej stosować takie naturalne środki, niż faszerować się tabletkami. A jakie jest Wasze zdanie?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Olej z wiesiołka

Post autor: zuzia852 »

Uważam, że warto dostarczać swojemu organizmowi witamin i minerałów z pożywienia. Ważną dla organizmu witaminą jest na pewno witamina D3. Ale czy wiemy gdzie jest najwięcej witaminy d3? Na pewno w tłustych rybach, ale jakie jest jeszcze źródło tej witaminy?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Olej z wiesiołka

Post autor: Android »

Jeśli jesteś za zdrowiem i naturalnymi produktami to spodoba ci się marka Tymofarm która ma w ofercie takie produkty jak Neoglandyna czy Padma. Pomagają one na suchą skórę czy też wzmacniają organizm. Jest cała seria produktów które pozwalają zachować zdrowie i urodę. Na pewno i ty przekonasz się do ich stosowania.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Olej z wiesiołka

Post autor: chorobo »

Mam zamiar zacząć używać suplementu diety o nazwie Neoglandyna. Słyszałam o jego dobrych cechach, które wpływają na skórę. Zawiera również kwasy tłuszczowe omega. Moim zdaniem każdy powinien stosować ten suplement diety. W ogóle uważam, że suplementy to zbawienna rzecz dla każdego.


ODPOWIEDZ