Szumy, dzwonienie w uszach

Niko_dem
Posty: 77
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Szumy, dzwonienie w uszach

Post autor: Niko_dem »

Czy szumy uszne można wyleczyć?

lewandowska
Posty: 189
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Szumy, dzwonienie w uszach

Post autor: lewandowska »

Z tego co wiem, to wszystko zależy od tego co jest ich przyczyną. Mogą być np. efektem ubocznym przyjmowania jakiś leków i po ich odstawieniu mogą stopniowo się wyciszyć, mogą też wskazywać na jakąś przewlekłą chorobę, ale bywają też przypadki gdy ustalenie ich przyczyny jest niemożliwe i jedyne co można zrobić to próbować zminimalizować ich odczuwanie przez różne terapie, o których więcej mogą powiedzieć Ci np. w salonie Aparaty Słuchowe Wrocław Każdy przypadek jest inny i do każdego trzeba podejść indywidualnie.

Franczeska
Posty: 313
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Szumy, dzwonienie w uszach

Post autor: Franczeska »

Myślę, że najlepiej byłoby się udać z takimi dolegliwościami do dobrego specjalisty. Pomóc tutaj może lekarz laryngolog. Jeśli jesteście z Warszawy lub okolic, to z tego, co wiem, dobry laryngolog przyjmuje w przychodni CMP.

gosiek
Posty: 129
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Szumy, dzwonienie w uszach

Post autor: gosiek »

U mnie problemem nie są szumy a bóle uszu. Nie wiem już jak sobie z tym poradzić bo mimo kropli i leków to dalej boli. Znajomy poleca mi zapisać się do kliniki Optimum, tam specjalizują się głównie w laryngologii. I to zarówno zajmują się szczegółową diagnostyką jak i leczeniem, także operacyjnym.


ODPOWIEDZ