DMSO na ból

sofia11
DMSO na ból

Post autor: sofia11 »

Ostatnio słyszałam, że DMSO - ichemia/pl/812,dmso-500ml-dimetylosulfotlenek.html ma silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Właśnie zastanawiam się nad zamówieniem tego preparatu, bo od dawna cierpię na silne bóle kręgosłupa i kolan. Ktoś z was stosuje DMSO? Jak się u was sprawdza?

violet
Re: DMSO na ból

Post autor: violet »

Oj, no to jest raczej mocny środek, więc tak po prostu nie powinnaś się za niego brać. Ogólnie mam wrażenie, że lepiej, jak pójdziesz na badania i do lekarza. Tutaj mridiagnostyka/pl/ możesz w zasadzie sprawdzić, co i jak i wybrać się na najlepszą z możliwych klinik, która przeprowadza wyjątkowy rezonans, idealny dla osób, które boją sie nowoczesnej technologii.

akacja56

Post autor: akacja56 »

Widziałam ostatnio że biorezonans wykonują też na biorezonans-wilanow/pl/ . Mają tam mnóstwo ofert w dobrej cenie i nie długie terminy. Wydaje mi się, że będziesz na pewno zadowolona z takich badań. Osobiście zawsze szukam takich propozycji aby były dobre i praktyczne dla naszego zdrowia.

lunka

Post autor: lunka »

Tego typu leki uśnieżą ból, ale nie spowodują że przestanie boleć. Moim zdaniem problemu trzeba szukać głębiej, co jest przyczyną itd. Na Twoim miejscu umówiłabym się na wizytę do specjalisty. Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę polecić Ci rexmedicasport/pl/ Całkiem niedawno korzystałam z ich usług, także wiem że są niezastąpieni.

menni

Post autor: menni »

W bólach związanych ze stawami czy układem kostnym często pomocna jest rehabilitacja. Osobiście polecam udać się w to miejsce https://carolina.pl/rehabilitacja-online/ , gdzie można znaleźć fachową pomoc. Teraz z racji pandemii jest także możliwość przechodzenia rehabilitacji online

ODPOWIEDZ