Kupno soczewek

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 422
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Kupno soczewek

Post autor: Magiee54 »

Od pewnego czasu zauważyłem, że moje oczy potrzebują wsparcia zarówno przy czytaniu, jak i podczas patrzenia w dal. Z tego powodu zastanawiam się nad przesiadką na soczewki multifokalne, które obiecują komfort widzenia na różne odległości. W moich poszukiwaniach natknąłem się na ofertę 1-Day Acuvue Moist Multifocal dostępną na stronie https://kodano.pl/1-day-acuvue-moist-mu ... 0-szt.html . Są to soczewki jednodniowe, co wydaje mi się bardzo praktyczne i higieniczne. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z tymi soczewkami? Jak oceniacie komfort noszenia i jakość widzenia w różnych sytuacjach? Czy dostosowanie się do nich było łatwe? I czy faktycznie spełniają obietnice producenta?

kasiunia
Posty: 458
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Kupno soczewek

Post autor: kasiunia »

Wiele osób ma wadę wzroku, bo to widać po ilości osób chodzących w okularach. Są jednak i takie, które także mają wadę wzroku ale dzięki soczewkom kontaktowym wcale tego nie widać - i to jest jedna z zalet soczewek kontaktowych. Poznajcie soczewki kontaktowe progresywne .Do niedawna korekty niektórych wad wzroku zarezerwowane były jedynie dla okularów ale na szczęście postęp w tej dziedzinie powoduje ,że i ta kwestia się zmienia na korzyść użytkowników soczewek.


ODPOWIEDZ