Terapia rodzinna

Bonia
Posty: 686
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Terapia rodzinna

Post autor: Bonia »

Polecam bardzo skuteczne terapie rodzinne warszawa GOOD LIFE. Naszą rodzinę i syna konsultował psycholog dziecięcy warszawa z bardzo dobrym skutkiem. Fachowcy w każdym calu!

patrycja7
Posty: 170
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Terapia rodzinna

Post autor: patrycja7 »

Ja polecam terapię u psychologa. Bardzo dobrym ośrodkiem jest Pomarańczowe Ja, który oferuje między innymi grupy wsparcia poznań: http://www.terapiapoznan.pl/grupy-terapeutyczne/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc psychologów.

zuzia852
Posty: 741
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Terapia rodzinna

Post autor: zuzia852 »

Na początku trzeba znaleźć dobry gabinet psychologiczny gdzie zastaniecie kompetentnego terapeutę z doświadczeniem. Polecam gabinety ze strony: https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... ic-krakow/ . Ofertę mają szeroką, a w niej na pewno znajdziecie terapię, której potrzebujecie.

lunka
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Terapia rodzinna

Post autor: lunka »

Centrum Terapii Promitis to miejsce, które od pierwszego dnia daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Dzięki zrozumieniu i wsparciu terapeutów, mogłam otworzyć się na terapię i skutecznie rozwiązywać swoje problemy. Jestem wdzięczna za to miejsce i polecam je każdemu, kto potrzebuje wsparcia. A na strpnie https://centrum-terapii.pl/ znajdziecie więcej szczegółów.

kygo
Posty: 130
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Terapia rodzinna

Post autor: kygo »

Myślę, że zainteresować Was może także oferta tego gabinetu: https://zielone-przedmiescie.pl/psychot ... peutyczny/ . Specjalizują się oni w pomocy psychologicznej, terapeutycznej oraz logopedycznej.


ODPOWIEDZ