Jaki salon optyczny w Częstochowie?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 73
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Jaki salon optyczny w Częstochowie?

Post autor: Laieta40 »

Poszukuję sprawdzonego salonu optycznego w Częstochowie, a moją uwagę przyciągnęła sieć salonów Kodano https://kodano.pl/salony.html?city=czestochowa , o której słyszałem wiele dobrego, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji skorzystać z ich usług. Zbliża się czas na zmianę moich okularów, a także zastanawiam się nad przejściem na soczewki kontaktowe, dlatego też poszukuję salonu, który oferuje profesjonalne usługi w zakresie dobierania okularów i soczewek. Z tego co widziałem, Kodano posiada salon w Częstochowie, ale chciałbym dowiedzieć się od Was, czy ktoś z Was korzystał z ich usług i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami. Jak oceniacie poziom obsługi? Czy asortyment produktów jest wystarczająco szeroki? Jak wygląda kwestia profesjonalizmu personelu i jakości wykonanych badań wzroku?

Franczeska
Posty: 313
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jaki salon optyczny w Częstochowie?

Post autor: Franczeska »

Moim zdaniem na pewno będziesz zadowolona, jeśli zdecydujesz się na noszenie soczewek kontaktowych. Jest to bowiem dużo wygodniejsze. Sama noszę soczewki już od kilku lat. Ostatnio dodatkowo kupiłam sobie soczewki kolorowe freshlook, które podkreśliły mój naturalny kolor oczu. Wygląda to naprawdę bardzo fajnie ;)


ODPOWIEDZ