Neurolog w Warszawie

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Neurolog w Warszawie

Post autor: Ennia »

Szukam obecnie doświadczonego neurologa w Warszawie. Może być prywatnie, moze być na fundusz. Kogo możecie polecić?

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Neurolog w Warszawie

Post autor: Miri »

Polecam zapisanie się do pani doktor Malinowskiej Krystyny:
balumed/pl/specjalizacje/neurolog-dzieciecy/
Pani doktor przyjmuje dzieci jak i dorosłych. Moim zdaniem niewielu jest tak profesjonalnych i skrupulatnych lekarzy. Pani doktor doskonale potrafi zdiagnozować przypadłość oraz określić potrzeby osoby, która udaje się do niej na porade. Posiada rzadką wśród lekarzy umiejętnoiść wytłumaczenia zagadnień choroby w przystępnym i zrozumiałym języku. Oby tak dalej
Poza tym leczenie mi pomogło.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Neurolog w Warszawie

Post autor: zuzia852 »

A o takiej osobie, jak neurologopeda słyszeliście? Powiem szczerze, że na taką wizytę chciałabym udać się ze swoim dzieckiem i w swojej okolicy znalazłam takie miejsce jak fizjoterapia.rybnik/pl/oferta/neurologopedia/ . Mają dobre opinie, szeroki zakres usług, więc myślę, że można się zainteresować.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Neurolog w Warszawie

Post autor: kasiunia »

Dobrze wiemy ,że medyczne przychodnie prywatne to często jedyna możliwa i szybka pomoc jaka możemy uzyskać. W ostatnich latach publiczna służba zdrowia mam wrażenie ,że dośc mocno podupadła i jeśli potrzebujemy w rodzinie pomocy lekarza POZ lub specjalisty to udajemy się do gabinetów prywatnych.I tak większość ludzi ma wykupione pakiety w różnego rodzaju klinikach i gabinetach prywatnych.


ODPOWIEDZ