Uzależnienie

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Uzależnienie

Post autor: chorobo »

Z uzależnieniem nie ma żartów. Jeżeli raz was dopadnie, ciężko będzie się go pozbyć. Szczególnie, jeśli chodzi o alkohol. W takiej sytuacji, najlepiej będzie sprawdzić jaką ofertę ma Ośrodek Borowik i ewentualnie zaproponować taki pobyt osobie uzależnionej. Myślę, że na pewno łatwo nie będzie, ale w końcu to walka o lepsze jutro

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Uzależnienie

Post autor: menni »

To jest choroba na całe życie, ale na szczęście można przestać pić i w tym pomocna jest wszywka alkoholowa Poznań . Trzeba tylko później cały czas się pilnować by ani razu nie sięgnąć po alkohol i powinno być dobrze

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Uzależnienie

Post autor: pariss »

Z każdym uzależnieniem da się wygrać., trzeba tylko odrobiny chęci i terapii pod okiem doświadczonego terapeuty :) jeśli szukacie namiaru na dobry ośrodek to zdecydowanie polecam NEFO. Jest tu możliwość pobytu stacjonarnego ( bardzo komfortowe warunki) lub skorzystania z pomocy online. Prowadzą tu nawet sesje motywujące do podjęcia leczenia :)

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Uzależnienie

Post autor: Kswerk »

Uzależnienie od alkoholu lub w sumie każdego innego środka to bardzo poważna choroba która nieleczona może prowadzić do poważnych konsekwencji. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego ośrodka.Ja ogólnie polecam ośrodek leczenia uzależnień Medi Life - medi-life/pl/ . Mają profesjonalną kadrę lekarzy i specjalistów i nie zdzierają z ludzi kasy tylko skupiają się na pomocy im

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Uzależnienie

Post autor: lunka »

Uzależnienie jest chorobą, którą należy leczyć. Bez pomocy ze strony specjalistów niestety się nie obędzie. Z tego co słyszałam, to ten dezyderata/com/ prywatny ośrodek terapii ma świetne opinie wśród swoich pajcentów. Pomogli nie jednemu człowiekowi.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Uzależnienie

Post autor: AsiaS »

A słyszeliście o terapii olejami CBD? Jest bardzo pomocna w leczeniu uzależnień :) Olejki pomagają zmniejszyć apetyt na używki, działają odprężająco i łągodzą stany lękowe. Nie posiadają one zadnych substancji psychoaktywnych ani uzależniających. Na stronie alba-hemp/com/jaka-dawke-olejku-cbd-z-konopi-podac/ można dowiedzieć się jakie dawki olejki stosować ;)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Uzależnienie

Post autor: bubaa »

pariss pisze:
wt kwie 12, 2022 9:57 am
Z każdym uzależnieniem da się wygrać., trzeba tylko odrobiny chęci i terapii pod okiem doświadczonego terapeuty :) jeśli szukacie namiaru na dobry ośrodek to zdecydowanie polecam NEFO. Jest tu możliwość pobytu stacjonarnego ( bardzo komfortowe warunki) lub skorzystania z pomocy online. Prowadzą tu nawet sesje motywujące do podjęcia leczenia :)
oj tak, też polecam to miejsce z całego serca. Mój brat kilka miesięcy temu odbył tam terapię ( uzależnienie od alkoholu), do tej pory jest w kontakcie z terapeutą ( spotkania online), co tydzień chodzi też na spotkania grupy AA. Gdyby nie Ci ludzie to nie wiem jak dziś wyglądałoby jego życie...

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Uzależnienie

Post autor: malinka »

Niestety alkoholizm, to też cały czas powszechny problem. Jak chodzi o takie aspekty jak odtrucie alkoholowe, to ostatnio dowiedziałam się, że Prywatna praktyka lekarska Medicus z Krakowa https://lekarze-krakow.com.pl/ oferuje w tym zakresie nawet domowe wizyty. Oni specjalizują się w odtruciach już od 30 lat i naprawdę są niezawodni w tym zakresie.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Uzależnienie

Post autor: menni »

To prawda, wiele osób zmaga się z tą chorobą. Trzeba jednak szukać pomocy i tutaj na pewno pomocne będzie leczenie uzależnień prywatnie warszawa . Polecam zgłosić się do specjalisty

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Uzależnienie

Post autor: kygo »

Alkoholizm to bardzo poważny problem. Dlatego warto zdecydować się na terapię u psychologa. Polecam poczytać więcej o takiej opcji jak terapeuta uzależnień i współuzależnień Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/terapeuta- ... zaleznien/ . Myślę, że to będzie bardzo dobra droga.


ODPOWIEDZ