Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Amy9602
Posty: 46
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Amy9602 »

A jeśli ktoś z Was miałby problem podczas remontowania łazienki z instalacją, czy pojawiłaby się usterka to zdecydowanie polecam skorzystać z usług jotka-hydraulik/pl/, gdzie profesjonalnie zajmują się tematem związanym z naprawą usterek hydraulicznych.

kygo
Posty: 12
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: kygo »

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup nowej pralki i wybrałam Electrolux Perfect Care. Jestem z niej bardzo zadowolona. Program piorący w 59 minut to super opcja. Dzięki niemu oszczędzam wodę i prąd.

izka
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: izka »

Na tą stronę https://lazienka-rea.com.pl/umywalka-na ... wendy.html na spokojnie warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych elementów. Przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone rozwiązania. Bardzo ważnym elementem łazienki jest umywalka, którą przecież używamy każdego dnia. Musi więc być funkcjonalna.

treska
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: treska »

Jeśli jesteście na etapie remontu łazienki, to koniecznie zajrzycie tutaj: https://plytki24.pl/blog/10-lazienka-dl ... komfortowo Dowiecie się, jak odpowiednio urządzić łazienkę, aby nie tylko ładnie wyglądała, ale przede wszystkim była funkcjonalna dla rodziny.


ODPOWIEDZ