Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Amy9602 »

A jeśli ktoś z Was miałby problem podczas remontowania łazienki z instalacją, czy pojawiłaby się usterka to zdecydowanie polecam skorzystać z usług jotka-hydraulik/pl/, gdzie profesjonalnie zajmują się tematem związanym z naprawą usterek hydraulicznych.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: kygo »

Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup nowej pralki i wybrałam Electrolux Perfect Care. Jestem z niej bardzo zadowolona. Program piorący w 59 minut to super opcja. Dzięki niemu oszczędzam wodę i prąd.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: izka »

Na tą stronę lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-wendy.html na spokojnie warto sobie zerknąć. Jest tam wiele ciekawych elementów. Przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone rozwiązania. Bardzo ważnym elementem łazienki jest umywalka, którą przecież używamy każdego dnia. Musi więc być funkcjonalna.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: treska »

Jeśli jesteście na etapie remontu łazienki, to koniecznie zajrzycie tutaj: plytki24/pl/blog/10-lazienka-dla-rodziny-zobacz-jak-ja-urzadzic-komfortowo Dowiecie się, jak odpowiednio urządzić łazienkę, aby nie tylko ładnie wyglądała, ale przede wszystkim była funkcjonalna dla rodziny.

Bonia
Posty: 594
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Bonia »

A co sądzicie o tego typu lustrze nad umywalką? marradesign/pl/aktualnosci/13-5-zasad-wyboru-idealnego-lustra-lazienkowego-wedlug-salvatori

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: kasiunia »

Jeśli chodzi o łazienki to rzeczywiście dobrze dobrana armatura łazienkowa to kluczowa sprawa. Potrzebowaliśmy odpowiednio dobrane dla naszych potrzeb akcesoria łazienkowe , wśród których na plan pierwszy wysuwa się kabina prysznicowa i podwójna umywalka. Właśnie ta podwójna umywalka był w naszym przypadku priorytetem bo niejednokrotnie rano kiedy wszyscy szykują się do pracy, przy jednej umywalce było za ciasno.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: patrycja7 »

Polecam blogi w internecie. To naprawdę kopalnia inspiracji. Jednym z takich blogów jest forumdd/pl/nowoczesne-kabiny-prysznicowe-z-brodzikiem-i-bez/ . Zachęcam do tematycznej lektury.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: zuzia852 »

Minimalizm w łazience - https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/mi ... czy-wiecej to podejście do projektowania, które skupia się na prostocie, funkcjonalności i minimalnym wyposażeniu, tworząc przestrzeń o spokojnym, eleganckim wyglądzie. Minimalistyczne łazienki zazwyczaj korzystają z jasnej i stonowanej palety kolorów. Biel, szarość, beż, czerń i pastelowe odcienie są popularnymi wyborami. Spokojne kolory przyczyniają się do stworzenia czystego i harmonijnego wyglądu.


ODPOWIEDZ