Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Mella »

Hej!
Planuję remont łazienki i zastanawiam się gdzie kupić porządne wyposażenie, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi? Jeśli tak to oczywiście będę wdzięczny za podpowiedzi.

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Jarsek »

W mojej opinii zdecydowanie warto, żebyście zwrócili uwagę także na sklepy online z wyposażeniem łazienkowym i tutaj polecam sprawdzić lazienkaplus/pl/ w mojej opinii to zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o poziom obsługi, jakość mebli, płytek, czy także sprzętów do stworzenia wyjątkowego oraz funkcjonalnego miejsca które jest tak ważne w naszym domu/mieszkaniu. Pozdrawiam!

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Marson »

jeżeli zależy Wam na dobrej cenie i przede wszystkim wykonaniu pięknej łazienki z zachowanie funkcjonalności to na pewno trzeba poświęcić sporo czasu, sam wybór wyposażenia to tutaj jednak zdecydowanie jestem za LazienkaPlus mają piękne płytki, baterie, umywalki, meble, kabiny prysznicowe do tego da się złapać niezłe ceny i promocje. Warto sprawdzić, bo my z nimi praktycznie wszystko stworzyliśmy :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Mella »

Chętnie sprawdzę w takim razie jak będę miała wolną chwilę, czas najwyższy w końcu stworzyć idealne miejsce dla siebie w swojej łazience.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: SebastianUs »

Warto tez odwiedzić ich bloga lazienkaplus/pl/pl/blog/ gdzie znajdziecie wiele świetnych podpowiedzi, jeśli chodzi o wyposażenie łazienkowe, czy także do kuchni. Dobrze sprawdzić propozycje jakie przygotowali i wskazówki, żeby też nie popełnić i nie powielać kolejnych błędów ;)

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: patrycja7 »

Znajdź też koniecznie dobrego hydraulika, który wykona u Ciebie remont łazienki. Poczytaj, czym dokładnie zajmuje się hydraulik, usługi hydrauliczne BiuroSerwis Warszawa: hydraulik-warszawa/pl/ . Tam otrzymasz fachową pomoc.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: lunka »

Ja ze swojej strony mogę wam polecić też ten artykuł plytki24/pl/blog/16-lazienka-w-stylu-nowojorskim-inspiracje-od-plytki24 bo sama się nim inspirowałam. Szukałam stylów łazienki, które najbardziej by mi odpowiadały i właśnie taka łazienka w stylu nowojorskim okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: franka »

Zdecydowanie polecam sklep internetowy. Ze względu na sytuacje. Szukałam w internecie, gdzie można zamówić meble do łazienki. Koleżanka podesłała mi stronę edinos/pl/meble-do-lazienki . Zamówiłam tam wszystko, co potrzebowałam. Jestem zadowolona z realizacji i obsługi. Zamówienie zostało przysłane naprawdę szybko.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: Iskra »

W łazience warto maksymalnie wykorzystać przestrzeń meblową dlatego przydadzą się meble na wymiar. Na przykład ta firma https://megandesign.pl/ może załatwić Ci solidne meble idealnie wymierzone i zaprojektowane. Wiem, bo sam korzystałem z ich usług i bardzo sobie chwalę.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Wyposażenie łazienkowe - poszukiwania

Post autor: bodo »

Jeśli chodzi o dywaniki łazienkowe, to na pewno tutaj home-you/com/pl/lazienka/dywaniki-lazienkowe znajdziecie wiele ciekawych i praktycznych produktów. Mają tam również inne dodatki do łazienki. Na pewno jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć. Oczywiście zakupy można tam zrobić online, co jest ogromnym plusem.


ODPOWIEDZ