Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: Miri »

Czy ktoś miał może zakladany aparat ortodontyczny w późniejszym wieku?

Czy po 30 jest możliwe założenie?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: Ennia »

Sama obecnie mam aparat na zębach oraz jestem bardzo zadowolona,ze się na to zdecydowałam. Jestem już kobietą która ma 33 lata i wcale nie było przeszkód w założeniu aparatu Rozmawiałam o tym z moim ortodontą i ten stwierdził, ze aparaty mozna zakładać w praktycznie każdym wieku :)
fabrykakobiecosci/com/pl/ortodoncja-dla-doroslych-na-prostowanie-zebow-nigdy-nie-jest-za-pozno/

Dodam, ze duże znaczenie ma tutaj kwestia zdrowotna. Proste zęby o wiele rzadziej sie psują :)

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: akacja56 »

Każdy wiek na aparat jest dobry, jak tylko chce się mieć piękny uśmiech każdego dnia. Osobiście widziałam wiele ciekawych propozycji w Krakowie na ortodontica/pl/pl/17/1/oferta/ . Oferta bardzo nowoczesna i ciekawa jak dla mnie warto na nią zerknąć i przekonać się samemu.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: kamilka45 »

Aparat na zęby jest tak samo ważny jak dbanie o zęby i leczenie ich czy upiększanie po przez licówki, koronki zębowe itp. Ostatnio wiele takich ofert widziałam na licowki-porcelanowe/pl/ . Moim zdaniem mają tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie z fachową obsługą każdego klienta.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: paulajacka12 »

Myślę, że nigdy nie jest za późno. Jednak czasami zdarza się, że trzeba usunąć niektóre z zębów, które utrudniałyby efektywne korzystanie z aparatu. Dentysta chirurg w Krakowie oferuje kompleksowe usługi w zakresie usuwania zębów. Gabinet stosuje skuteczne i bezbolesne metody, dzięki którym pobyt w gabinecie minie bez stresu i pod opieką najlepszych specjalistów. Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: karinaMa »

Ale przecież nikt na forum Wam nie powie, co będzie dla Was najlepsze. Najrozsądniej byłoby po prostu wybrać się do takiego stomatologa jak dentiumclinic/pl/ i właśnie tam skonsultować się w takich kwestiach. Dzięki temu będziecie wiedzieli, co konkretnie będzie najlepsze w kwestii poprawy Waszego uzębienia.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: menni »

Są osoby, które w późniejszym wieku noszą aparat, więc jest to raczej możliwe. Jednak to należałoby skonsultować się ze specjalistą. Może problem ze zgryzem leżeć gdzie indziej, okluzja często prowadzi do nieprawidłowości i ścierania zębów. Tutaj klinikastomatologii.eu/uslugi/leczenie-okluzji/ można problem skonsultować

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: lunka »

Jeśli chcielibyście skorzystać z usług fachowców, w zakresie ortodontycznym, to zdecydowanie polecam gabinet https://ochotanausmiech.pl/aparat-damona/ Ich oferta, skierowana jest dla każdej grupy wiekowej. Wydaje mi się, że usługi tej firmy stoją na bardzo wysokim poziomie, więc warto zaznajomić się z ich ofertą.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Aparat ortodontyczny w późniejszym wieku

Post autor: chorobo »

;) ;) ;) ;) ;) ;)


ODPOWIEDZ