Teleporada czy konsultacja video?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: chorobo »

Cześć. Powiem wam, że dla mnie teleporady to naprawdę świetne rozwiązanie. Nie trzeba wychodzić z domu, a możemy mieć kontakt ze wszystkimi specjalistami. Ostatnio nawet koleżanka poleciła mi, żebym przejrzała sobie stronę erecepta-24/pl/ ponieważ tam można otrzymać receptę bez wychodzenia z domu. Myślę, że to świetne rozwiązanie dla osób, które mają problem z wyjściem z domu. Dajcie znać, co o tym uważacie.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: violet »

Z perspektywy pielęgniarki wspomnę, że ani to, ani to nie jest dobrym rozwiązaniem. Lekarz nie ma jak stwierdzić co jest przyczyną schorzeń gdy nie widzi pacjenta. Poza tym nam wcale nie jest łatwiej. Nie do końca znamy się na komputerach i ciężko się odnaleźć. I jeszcze ta elektroniczna dokumentacja medyczna. Doktor nie zawsze daje sobie z tym radę.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: zuzia852 »

Moim zdaniem zdecydowanie warto stawiać na takie propozycje, jak wizyta u lekarza. Wydaje mi się, że zawsze warto stawiać na sprawdzonych specjalistów, a takich znajdziecie tutaj - kardiologkielce/com/ . Kardiolog to bardzo ważny specjalista, jeśli tylko zauważamy jakieś problemy z naszym zdrowiem.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: Android »

Jeżeli czujesz że cokolwiek jest z tobą nie tak to wykorzystaj możliwości jakie daje terapia naturalna Mam na myśli badanie biorezonansem Quantec który został stworzony na bazie wyników badań z zakresu fizyki kwantowej. Zasady działania i możliwości są opisane na witrynie twórców i zalecam się zapoznać. Na pewno jest to lepsza metoda niż rozmowy przez wideoczat.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: kygo »

Bardzo ważne jest także nasze zdrowie psychiczne. Dlatego jeśli czujemy taki problem to najlepiej zgłosić się do ośrodka Pomarańczowe Ja - psychologia, psychoterapia Poznań: https://www.terapiapoznan.pl/ . Pracują tam świetni specjaliści. Warto się z nimi skontaktować - można także online. Polecam z własnego doświadczenia.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: kaleta »

Jeśli chodzi o kardiologa, to kogo polecacie? Znacie ich - https://kardiolog-kielce.pl/ ?
Gdzie ewentualnie warto pytać, aby wszystko załatwić?
Jakieś pewniaki?


ODPOWIEDZ