Teleporada czy konsultacja video?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: Ive »

Teleporada czy konsultacja video?
Jaką opcję dają wam lekarze w tych chorych czasach w waszej przychodni?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: Tropicielka »

U nas w okolicy są tylko teleporady, co zaczyna mnie denerwować, bo dla mnie jest niepojęte,jak lekarz może cokolwiek doradzić nie widząc nawet chorego na oczy.
Jeśli chodzi o video konsultacje, to takich z nfz nie znalazłam, jedyne co to tutaj:
psychomedic.online/ jest strona na której 7 dni w tygodniu można sobie wyszukiwać specjalistów z różnych dziedzin udzielających właśnie wideo konsultacji, np. psychiatrę, psychologa itd.
Dla mnie to jest super opcja, jedyne co to wiadomo, że trzeba zapłacić, ale za to ustawiasz się z takim psychiatrą np. na konkretny termin, opłacasz i masz rozmowę niemal jak twarzą w twarz, a nie przez telefon tylko. Dla mnie swietna sprawa.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: Erin »

Jeśli chodzi o to to nasza przychodnia ma wiele różnych możliwości. Lecz do tego trzeba mieć dostosowany telefon. Dlatego też chcę kupić babci taki lepszy model telefonu z pomocą którego takie wizyty będą możliwe. I tak znalazłam taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-moto-g9-plus-specyfikacja poświęcony Motoroli. W sumie nie jest ona tak skomplikowana w obsłudze jak inne telefony a posiada najważniejsze aplikacje. Także wydaje mi się, że taki telefon będzie dobry

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: bodo »

A tutaj onlinerecepta/pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawe miejsce, gdzie można wykupić sobie konsultację lekarską przedłużająca leki przewlekłe. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli skończyły wam się tabletki czy też recepta się przeterminowała. Nie trzeba wychodzić z domu i się narażać. Poza tym koszt nie jest wysoki.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: Sabrinka »

W dzisiejszych czasach niestety jedyne na co możemy liczyć to teleporada u lekarza. Dlatego też każdy stara się sobie radzić jak tylko potrafi. Lecz nie w każdej sytuacji możemy sobie pomóc. To też staramy się szukać więcej informacji na dany temat jak organizm wysyła nam jakiekolwiek sygnały. I tak przede wszystkim zastanawiam się nad tym borelioza objawy jakie może dawać. Wiecie coś może więcej na ten temat

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: karinaMa »

Ale przecież są przypadłości, z którymi faktycznie jesteście sobie w stanie poradzić samodzielnie w domu. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście zajrzeli do ktomalek/pl/preparaty-na-opryszke-i-zajady/k-55/1 i dowiedzieli się, co mogłoby być dla Was najlepszym wyborem. To bardzo ważny aspekt, dlatego też koniecznie zapoznajcie się z tym tematem i dowiedzcie się, jak najszybciej wyleczyć opryszczkę.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: pariss »

ja ostatnio miałam konsultację online z lekarzem medycyny pracy z przychodni Medivita w Warszawie :) nie narzekam, odbyła się sprawnie i bezproblemowo, lekarz na postawie wywiadu wydał stosowne zaświadczenie :)

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: violet »

W sumie konsultacja video jest dokładniejsza, bo lekarz może obejrzeć na przykład zmianę i powiedzieć, co się dzieje. Oczywiście, jeśli zależy Ci tylko na recepcie, to wcale nie potrzebujesz konsultacji. Możesz zamówić po prostu receptę. I jest to możliwe poprzez na przykład stronę erecepta-24/pl/ . To naprawdę wygodne.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: chorobo »

:>

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Teleporada czy konsultacja video?

Post autor: chorobo »

:)


ODPOWIEDZ