Zabiegi estetyczne

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: Mella »

Według mnie jeżeli chodzi natomiast o stworzenie własnego salonu kosmetycznego i kliniki medycyny estetycznej wraz z dopasowaniem odpowiedniego sprzętu, urządzeń, ale również akcesoriów kosmetycznych to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez Mimari gdzie znajdziecie takie propozycje jak HIALURONIDAZA mimari/com/pl/pl/p/Hialuronidaza-w-plynie-ZIMOJAL/1289 jest enzymem produkowanym przez niektóre komórki ludzkiego organizmu. Rozkłada ona kwas hialuronowy, będący głównym spoiwem śródbłonka naczyń krwionośnych i stosowana jest w gabinetach medycyny estetycznej w celu pozbycia się jego nadmiernej ilości lub rozpuszczenia nieprawidłowo dobranego wypełniacza.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: lunka »

Ja również zajmuję się wykonywaniem zabiegów estetycznych. Jednym z nich jest powiększanie ust. Dość długo szukałam dobrej jakości znieczulenia, które faktycznie będzie skuteczne. Udało mi się znaleźc permanent24/pl/pl/p/Angel-of-Lips-znieczulenie-ust-na-przerwany-naskorek-topical-anesthetic-for-broken-epidermis/241 i naprawdę je polecam.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: zdrowaja »

Można by o tym mówić i mówić, ale moim zdaniem wiele osób ma problem nie tylko ze skórą, ale i z włosami. I nie wszystko da się uratować. Dlatego ja powiedziałabym jednak, żebyście spróbowali z takimi perukaradom/pl sklepami. Tutaj akurat macie świetne peruki, zarówno naturalne, jak i syntetyczne. Nie obawiajcie się, że musicie po nie jechać do Radomia. Punkt prowadzi także sklep online :) .

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: gitarka »

Bardzo ciekawie prezentują się także przedłużone włosy. Warto więc pomyśleć o takim przedłużaniu włosów. Tutaj znajdziecie wiele praktycznych informacji na ten temat: https://www.portel.pl/strefa-biznesu/ch ... air/132110 .

Kamilla36
Posty: 75
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, że warto zaoferować klientom zabiegi dotyczące wypełniania zmarszczek. My właśnie takie chcemy wprowadzać. Zmarszczki będziemy wypełniać kwasem hialuronowym, a dokładnie wypełniaczami Volomis. Są one w poręcznych strzykawkach a do opakowania dołączone są cienkościenne igły, które podnoszą komfort podczas zabiegu.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: chorobo »

Wiesz co, jeżeli interesuje cię usuwanie zmian skórnych, to centrum medyczne https://innovationclinic.pl/ może być doskonałym miejscem dla Ciebie. Mają szeroką ofertę, co sprawia, że jest to miejsce godne uwagi. Daj znać, czy coś konkretnego wpadło Ci w oko.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: menni »

Jeśli chodzi o leczenie trądziku, na rynku dostępnych jest wiele metod i produktów. Jednak nie wszystkie z nich mogą być skuteczne dla każdego. Dlatego warto rozważyć wypróbowanie różnych metod i znalezienie tego, co najlepiej działa na skórę. Dobrym pomysłem jest konsultacja z dermatologiem i stworzenie spersonalizowanej rutyny pielęgnacji skóry. Jedną z takich skutecznych metod jest ta wspomniana w https://www.medica.bialystok.pl/blog/wa ... egnacyjne/, gdzie sugerują stosowanie naturalnych składników, takich jak olejek z drzewa herbacianego i aloes, w celu zwalczania trądziku.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: silence »

A co sądzicie o blefaroplastyce powiek? W zasadzie jeszcze nie miałam styczności z medycyną estetyczną, jednak w moim przypadku nie sprawdzą się żadne kremy i konieczna jest chirurgia plastyczna. Na https://blogmedyczny.edu.pl/roznice-mie ... ch-powiek/ poczytałam o różnicach między blefaroplastyką powiek dolnych, a górnych i do wykonania zabiegu skłania mnie efekt polepszenia zakresu widzenia. Przez opadające powieki widzę znacznie mniej, nawet jazda samochodem jest ryzykowna i chcę poddać się zabiegowi. Znacie dobrą klinikę medycyny estetycznej w Warszawie, co wykonuje blefaroplastykę?


ODPOWIEDZ