Zabiegi estetyczne

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Zabiegi estetyczne

Post autor: nikitta »

Jeżeli zastanawia się ktoś nad zabiegami estetycznymi to zdecydowanie polecam tą firmę https://cmeik.pl/oferta/laser-frakcyjny-co2/ . Jest to profesjonalna firma z doświadczeniem, która bez problemu przeprowadzi wasz zabieg kosmetyczny. Nie będziecie żałować. Sam korzystałem rok temu i byłem zachwycony. Polecam!

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: pariss »

A ja zabiegi związane z medycyną estetyczną robię tylko i wyłącznie w Magicznej Klinice. Prowadzą mobilną działalność, ich usługi są dostępne niemal dla klientów w całym kraju. Świetni lekarze, konkurencyjne ceny zabiegów, obsługa na bardzo wysokim poziomie.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: bodo »

Na pewno warto kompleksowo podejść do dbania o siebie. Nie tylko twarz jest ważna, ale również skóra na innych częściach ciała. Tutaj derm-al/pl/laserowe-zabiegi-frakcyjne sobie zerknijcie. Mają tam ciekawe propozycje, jeśli chodzi o zabiegi laserem frakcyjnym. Można w ten sposób ujędrnić skórę, usunąć zmarszczki czy też pobyć się blizn i rozstępów.

smakija
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 17, 2020 1:27 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: smakija »

Uważajcie na zabiegi medycyny estetycznej moja skóra po paru takich zabiegach zareagowała znamionami, które musiałam potem leczyć silnym lekiem. Ostrożnie z ilością tych zabiegów..

Tonka
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 3:36 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: Tonka »

Moja znajoma po naciąganiu twarzy teraz musi nosić perukę aby zakryć naciąganie twarzy podobno pary tygodni jak się zagoi ale powiem wam ze peruka co kupiła w rokoko/com/pl/peruki-krakow/ plus ten zabieg wygląda fajowo

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: goskaa54 »

A może lepiej zamiast wydawać fortunę na salony spa lepiej zakupić porządne kosmetyki i samemu zadbać o swoje ciało w domu. Na początek polecam zakupić taką sól do kąpieli hagi/com/pl/pl/sklep/kapiel/sol-do-kapieli-z-morza-martwego/ bo nie tylko jest wysokiej jakości ale daje świetne efekty. Aromatyczne olejki ukoją zmysły a sól oczyści skórę i uprzyjemni kąpiel. Na pewno się nie zawiedziesz na ich produktach więc spróbuj.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: zdrowaja »

Daleko mi do specjalistki w tym temacie, nawet bardzo. Nie miałam jeszcze żadnego zabiegu wykonywanego, ale zaczęłam się interesować, co jak i gdzie. Okazuje się, że w Jadore jadoreinstytut/com/warszawa/ fajna pani doktor Marzena Janasik przyjmuje i ma doświadczenie z kwasem hialuronowym. Chyba się zdecyduję na wizytę u niej. Warto spróbować dla lepszego wyglądu, prawda?

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: kleopatra »

Potwierdzam ja też się przekonałam do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w klinice artederm/pl/ bo po konsultacji u dr Ciemerych przestałam się ich po prostu bać, są bezpieczne i bezinwazyjne ale za to bardzo poprawiają wygląd i stan skóry

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: charakterna »

O tak takie zabiegi naprawdę się sprawdzają, chociażby do pozbycia się zmarszczek. A czy wiecie, jakie są rodzaje zmarszczek? Na stronie doradztwo-domowe/pl/rodzaje-zmarszczek-jak-powstaja-i-jak-im-zapobiegac/ możecie sobie na ten temat co nieco poczytać.

Kaja25
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 20, 2020 11:05 pm
Re: Zabiegi estetyczne

Post autor: Kaja25 »

Dość często korzystałam z usług kosmetyczek, jednak w ostatnim czasie postanowiłam skorzystać z zabiegów, które można wykonać samodzielnie w warunkach domowych. Zdecydowałam się na zakup urządzenia do mezoterapii mikroigłowej permanent24/pl/pl/c/Dr-Pen/58 i jestem zachwycona. Urządzenie jest łatwe w użyciu, zabieg dobrze wpływa na kondycję mojej skóry. Wykonywany regularnie daje zauważalne efekty.


ODPOWIEDZ