Koronawirus

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Koronawirus

Post autor: nikitta »

Czy ktoś z was poszukuje sprawdzonych informacji o koronawirusie? Zastanawiacie się co jest faktem, a co mitem? W takim razie szczerze polecam wam zajrzeć na tą stronę https://www.adamed.expert/artykuly/szcz ... kty-i-mity . Tam znajdziecie naprawdę przydatne i rzetelne treści na ten temat. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym, bo naprawdę warto!

Tagliato
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 9:56 am
Re: Koronawirus

Post autor: Tagliato »

Informacjo o koronawirusie to już u mnie jest dostatek. Najbardziej potrzebuję dobrych jakościowo artykułów ochronnych, które są w obecnej sytuacji niezbędne. Koleżanka poleciła mi ten sklep pirat.waw/pl/ i chyba właśnie w nim zamówię wszystko, czego mi potrzeba. Mają atrakcyj e ceny i duży wybór produktów.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Koronawirus

Post autor: pikawka »

To też bardzo sprawdza się podczas badań na covid-19. Jeżeli chce się sprawdzić to test antygenowy koronawirus, warto wykonać albo zamówić taki płytkowy by wynik uzyskac juz w ciągu 15 minut od wykonania.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Koronawirus

Post autor: bodo »

A wiecie, że testy dla pracowników służby zdrowia są bezpłatne? Tutaj testujemy.org/dla-sluzby-zdrowia/ warto sobie zerknąć i poczytać na ten temat. Taka osoba musi mieć tylko odpowiednie skierowanie. Uważam, że jest to naprawdę dobra opcja, ponieważ dzięki temu można szybko wykryć zakażenie i odizolować taką osobę od pacjentów, a także rozpocząć leczenie.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Koronawirus

Post autor: lewandowska »

Dbajmy o dezynfekcję w tym jakże trudnym czasie. Ważne jest, by rozsądnie podchodzić do tego tematu, ponieważ jest bardzo istotny. U nas w firmie są bezdotykowe automaty do dezynfekcji. Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Wyglądają estetycznie i są proste w napełnianiu płynem. Przy obu wejściach do budynku stoi taka stacja do dezynfekcji rąk meditiser/com/automat-maxi

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Koronawirus

Post autor: skubinka »

Na początku gdy ogłoszono pandemię koronawirusa obiawy były rózne, nawet takie nietypowe polmed/pl/zdrowie/nietypowe-objawy-koronawirusa/ że nie tylko kaszel, gorączka itd wskazywały na zakażenie koronawirusem. Ja na szczęście test miałam negatywny a wszystko wskazywało że zaraziłam sie bo nie dość że uporczywy kaszel, duszności, to dosłwonie blizny pooperacyjne mnie bolały.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Koronawirus

Post autor: gitarka »

Trzeba przyznać, że koronawirus bardzo osłabia organizm. Mój wujek bardzo ciężko przechodził tę chorobę, nie miał w ogóle apetytu. Na szczęście przyjmował nutridrinki - wiecie, co to? Na stronie zywieniemaznaczenie/pl/ znajdziecie wszystkie informacje o nich.

gosiek
Posty: 118
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Koronawirus

Post autor: gosiek »

Sytuacja dużo plus się zmieniła, to nawet nie ma o czym mówić. Jednak cała ta pandemia jeszcze się nie skończyła i cały czas trzeba być odpowiedzialnym, że tak powiem. Przed wyjazdem na wakacje zrobiłam sobie zapas maseczek na naszemaseczki/pl/ . Z tej firmy maseczki są produkowane w Polsce, posiadają certyfikaty i wybór też jest spory. Ja wybrałam takie filtrujące FFP2. Plusem jest też to, że swobodnie się przez nie oddycha.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Koronawirus

Post autor: karinaMa »

Przecież to bardzo poważne tematy. Jeśli Wasze maluchy zmagają się z takimi problemami, to na pewno warto byłoby postawić na ja najlepsze leczenie. Myślę, że ciekawym wsparciem dla Was mogliby być tacy specjaliści, do których kontakt znajdziecie za pośrednictwem strony lekarzebezkolejki/pl/specjalizacje-lekarskie/pulmonolog-dzieciecy

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Koronawirus

Post autor: Franczeska »

A czy to prawda, że jednym z objawów może być wirusowe zapalenie gardła? Jeśli tak, to jak najlepiej sobie radzić z uporczywym, towarzyszącym temu bólem?


ODPOWIEDZ