Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: Ive »

Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak, co robicie, żeby zapewnić rodzinie w domu możliwe bezpieczeństwo,
czystość itd? My normalnie mydło antybakteryjne do rąk, pilnowanie, żeby po powrocie dzieci ze szkoły było mycie, wietrzenie,
żeby zwracać uwagę na to, żeby młode nie dotykały się z innymi dziecmi itd,
ale też interesuje mnie typowo kwestia dezynfekcji i sprzątania w domu np. po gościach itd.
Czy np taki środek w sprayu do dezynfekcji: epidair/com/ będzie wystarczajacy czy jeszcze coś dobrać?
Ten mi pasuje, bo ładnie pachnie kwiatem bawełny, nie drażni nosa i wystarczy psiknąć i w pomieszczeniu robi się mgiełka dezynfekująca, działa to na grzyby, wirusy, bakterie i inne takie zarazki a potem nie trzeba pokojów dodatkowo sprzątać, więc wygodne.

Ale co robicie jeszcze poza takimi rzeczami do dezynfekcji? Macie inne patenty, które warto też wdrożyć?

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: Danuta »

Wszyscy zalecają nam czeste mycie rąk i dbanie o higienę osobistą. Dlatego może zainteresuje was ta ofera tu hagi/com/pl/c/mydla-naturalne/ Macie tu różne rodzaje mydeł do pielęgnacji , a też i pianki do mycia. Bardzo dobra i skuteczna jest pianka antybakteryjna. Warto zapoznać się z tą propozycją.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: irenka »

Ja mogę wam zaproponować urządzenia AeroCare do bezdotykowej dezynfekcji dłoni. Można z powodzeniem wykorzystać je w domu oraz w miejscach ze sporym natężeniem ruchu. AeroCare są estetyczne i wydajne. Mogą być dodatkowo wyposażone w czujnik temperatury. Dezynfekcja i badanie odbywa się automatycznie. Popatrzcie tu olleclean/pl/ - AeroCare można kupić lub wydzierżawić.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: violet »

Wiecie co. ja czytałam, że ogólnie wiele osób się nawet pokusiło o mycie elewacji Poznań z odpowiednimi środkami dezynfekującymi na początku pandemii. Mocno się wystraszyliśmy i ja sama też właśnie o tym myślałam. Ale teraz w tego wirusa prawie wcale nie wierzę. No tak jest.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: Samanta »

Ja w domu mam malutki salon urody w którym przyjmuję klientów. Od początku dbam na wszelkie możliwe sposoby o bezpieczeństwo. Bardzo fajnie oprócz środków dezynfekcyjnych sprawdzają się dezenfex/pl/21-wklady-chlonne . Po każdorazowym przejściu po macie buty zostają w pełni zdezynfekowane, a bakterie oraz wirusy nie są przenoszone do poszczególnych pomieszczeń.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: lewandowska »

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty do ochrony zdrowia. Ja kupuję je w Multi Branch - sklepie internetowym, gdzie dostępna jest szeroka oferta takich artykułów. To wszelkiego rodzaju produkty do czyszczenia, dezynfekcji, środki do ochrony zdrowia - multi-branch/pl/14-zdrowie i wiele innych. Testowałam już wiele z nich i w domu sprawdzają się super.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: Android »

W czasach pandemii dbałość o czystość weszła nam w krew i zaczęliśmy dbać o odpowiednie środki dezynfekcji. Przynajmniej ja w swoim domu używam ich dość często bo wychodzę z założenia że strzeżonego pan Bóg strzeże i lepiej stosować w nadmiarze niż umiarze. Dodatkowo kupuję je w sklepach medycznych bo tam mam najlepszą atestowaną jakość.

tomek.michalowski321
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 16, 2021 1:52 pm
Re: Dezynfekcja domu a koronawirus - czym, jak?

Post autor: tomek.michalowski321 »

Wczoraj było mi dane przeczytać niezwykle rewelacyjny artykuł. Jest on nieskomplikowany i posiada dużą ilość wiedzy. Polecam zaznajomić się z wpisem, a dowiesz się wiele na temat - roboty dezynfekujące.


ODPOWIEDZ