Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: pariss »

witam Was wszystkich :) czy są tu osoby z Warszawy, które miały już okazję korzystać z oferty przychodni MediVita ( na Mokotowie)? Jeśli tak bardzo proszę o opinie na temat tego miejsca :) z góry dzięki :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: bubaa »

hej, tak się składa, że ja się u nich leczę od kilku miesięcy :) a Ty szukasz opinii konkretnie o jakimś specjaliście czy tak ogólnie o przychodni ?

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: pariss »

wow ale mam farta, dzięki za odp :) póki co tak ogólnie, czytałam na ich stronie, że można u nich zrobić badania medycyny pracy a że właśnie zmieniam firmę to będe musiała gdzieś takie badania na szybko wykonać. Warto u nich ?

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: bubaa »

pewnie, wszystko zajmie Ci 1 dzień, łącznie z wizytami u specjalistów i otrzymaniem zaświadczenia :) brak kolejek i tłumów, miła i sympatyczna obsługa, dogodne terminy. Potem jakbyś chciała to warto też się zapisać do specjalistów takich jak ortopeda czy okulista ( u tych lekarzy sama się leczę i śmiało polecam).

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: pariss »

dzięki bubaa za wszystkie info. W zasadzie zaraz po Twojej ostatniej wiadomości do nich zadzwoniłam, umówiłam się na wizytę chyba w ciągu 2 czy 3 dni i wszystko załatwiłam tak jak pisałaś w ciągu jednego dnia :) raz jeszcze bardzo dziękuje za pomoc :)

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: bubaa »

no coś Ty nie ma sprawy, ciesze sie, że zdążyłaś wszystko ogarnąć w takj szybkim czasie :) w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć powodzenia w nowej pracy :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: pariss »

a dziekuje dziekuje, na nowa prace nie narzekam :) a wiesz, ze teraz w czasach pandemii przychodnia oferuje pomoc w zakresie telemedycyny ? można uzyskać teleporadę właśnie od lekarza medycyny pracy :) fajnie, ze troszczą się o swoich pacjentów nawet w tak trudnym okresie.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: bubaa »

tak wiem, że świadczyli taką pomoc, znajoma korzystala. ale juz na szczescie wszystko dziala ,,po staremu i kontakt z lekarzem face to face jest juz mowliwy :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: pariss »

no ja też doceniam już tą możliwość leczenia tradycyjnego, takie online to jednak nie to samo choc trzeba przyznac, ze personel stawał na wysokości zadania :)

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Opinie o przychodni Medi Vita ( Warszawa)

Post autor: malinka »

Jak poszukujecie dobrych ortopedów na terenie Wrocławia, to warto byłoby udać się do ośrodka Praktyka24 praktyka24/pl/oferta/klinika-ortopedyczna-prywatne-wizyty-ortopedy-wroclaw/ . Tam możecie skorzystać z prywatnej wizyty u najlepszych specjalistów. Co fajne, nawet można zamówić wizytę do domu. To co w zakres ich obowiązków wchodzi, to m.in.: konsultacje ortopedyczne, porady fizjoterapeutyczne, porady lekarza ogólnego, kontrole pozabiegowe itd.


ODPOWIEDZ