Stres i złe samopoczucie, a suplement Relan

Bonia
Posty: 605
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Re: Stres i złe samopoczucie, a suplement Relan

Post autor: Bonia »

Warsztat antystresowy humanskills/pl/szkolenia_zamkniete/zarzadzanie-stresem-emocjami/ Osoby, które nie potrafią radzić sobie ze stresem i emocjonalnie reagują na trudne sytuacje, są narażone na wiele chorób. Nie bez powodu lekarze tak często zwracają uwagę na to, by unikać stresu i zadbać o odpowiednią ilość snu i wypoczynku.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Stres i złe samopoczucie, a suplement Relan

Post autor: Alexia »

W sytuacji stresu i złego psychicznego samopoczucia należałoby jak najszybciej zgłosić się do placówki, która się nimi zajmuje. Może warto spróbować zasięgnąć porady w ośrodku OPM-MED. Mój znajomy jest tam na terapii i bardzo chwali sobie opiekę miłego personelu oraz ogólne warunki pobytu.

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Stres i złe samopoczucie, a suplement Relan

Post autor: lustrzanka »

Na stres zdecydowanie mogą pomóc także suplementy, ale trzeba je odpowiednio dobrać pod swój organizm. Sporo jakiś czas temu czytałam o kampanii edukacyjnej nastolatekwstresie/com/pl/ i tam dużo pisali o sanprobi stress. Zawiera on bakterie probiotyczne 2 różnych szczepów, których to pozytywne działanie dla organizmu potwierdziło szereg badań.

knot
Posty: 191
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Stres i złe samopoczucie, a suplement Relan

Post autor: knot »

To jest taki suplement NMN NAD+ i brzmi jak coś dla ciebie. umożliwia pracę białka naprawczego PARP, działając neuroochronnie a to przy stresie bardzo wazne

treska
Posty: 261
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Stres i złe samopoczucie, a suplement Relan

Post autor: treska »

Zgadza się, stres może wykończyć człowieka. Dlatego warto rozpocząć swoją przygodę z medytacją. Mi dała ona ogromne ukojenie, a takie akcesoria jak misy tybetańskie z https://magictrip.pl/ceremonie-i-rytual ... ybetanskie sprawiają, że medytacja należy do jeszcze przyjemniejszych.


ODPOWIEDZ