Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: Ive »

Niepłodność faceta - skąd się bierze?
I jak można pomóc, żeby jednak te plemniki były sprawniejsze?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: Tropicielka »

Wiesz, moze być wiele czynników wpływający na problemy z płodnością, więc mi się wydaje, że najlepiej wybrać się do lekarza po prostu, do dobrej kliniki leczacej niepłodność, jak tu chociażby gyncentrum/pl/krakow-1
i zrobić sobie kompleksowe badania, które nie tylko wykazą w czym tkwi problem, ale i uświadomią i Tobie i jemu co robić żeby ten problem zminimalizować...
Lekarz, lekarz, lekarz

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: AsiaS »

Mój mąż był w parens u doktora Ostachowskiego i bardzo pomógł mężowi poprawiły się parametry nasienia po leczeniu :) Na ich stronie poczytasz artykuły w tym temacie bit.ly/klinika_parens Aczkolwiek ja na twoim miejscu zachęcałabym swojego mężczyznę do umówienia się na wizytę ;)

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: irenka »

Wiesz co, przyczyny mogą być różne. I wewnętrzne, i zewnętrzne. Online nie ma opcji żeby je wskazać. Potrzebna jest diagnostyka, a następnie odpowiednia terapia. Jeśli szukasz pomocy w temacie niepłodności to odezwij się do nich biorezonans-mokotow/pl/nieplodnosc/ . Profesjonalny gabinet biorezonansu, który wykonuje pełną diagnostykę partnerów oraz wskazuje skuteczne formy terapii.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: minella »

Rzeczywiście często tak bywa, ale jeśli problem dotyczy kobiety to częstą przyczyną niepłodności jest endometrioza która powoduje także ból podczas zbliżeń, nieraz dopiero po zabiegu jej usuwania w szpitalu medicover życie intymne wraca do normy

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: kleopatra »

Specjaliści mówią że jest wiele przyczyn męskiej niepłodności ale można ją skutecznie wspomagać, są przecież suplementy takie jak Androman z witaminami i mikroelementami w składzie, wiadomo że panowie powinni też unikać stresu i zdrowiej się odżywiać jeśli chcą poprawić jakość nasienia bo to też poza suplementacją jest bardzo ważne

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: kaleta »

Z innej beczki. Jak na to patrzycie - https://meskieprzyjemnosci.pl/gwwq/brak ... nosci.html ?
Czy się zgadzacie? Czy tak rzeczywiście można sobie zapewnić przyjemność?
Doświadczenia?

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: knot »

Poczytaj o takim suplemencie jak NMN NAD+ :) od zarpharm, jest zalecany jak się chce starać o dziecko bo zapobiega starzeniu się komorek

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Niepłodność faceta - skąd się bierze?

Post autor: bubaa »

suplementy nie pomogą gdy pojawiają się żylaki powrózka nasiennego...czy ktoś z Was zmagał się już z takim problemem ? szukałam ostatnio lekarza w Warszawie, który ma doświadczenie w leczeniu takich schorzeń i trafiłam na wzmiankę o dr Łukaszu Kupis. Może ktoś z Was go kojarzy ?


ODPOWIEDZ