CBD

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
CBD

Post autor: treska »

Co sądzicie o produktach CBD? Stosujecie je?

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: CBD

Post autor: lunka »

Ja stosuję i szczerze je polecam. Jeśli nie miałaś jeszcze żadnego do czynienia z CBD, to przeczytaj w wolnej chwili: olej cbd pełne spektrum Temat bardzo ciekawy, więc na pewno Cię zainteresuje. Coraz więcej osób przekonuje się do konopi.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: CBD

Post autor: Alka »

Nie miałam jeszcze okazji skorzystać, ale jestem bardzo zainteresowana tym produktem. Olejki wykazują wszechstronne działanie terapeutyczne, potwierdzone naukowo i myślę, że warto to wykorzystać. Oczywiście takie olejki muszą być wysokiej jakości. Znalazłam stronę polskiego producenta olejków cbd kanabifarm/pl/. Wszystkie ich produkty zawierają jedynie naturalne olejki, ekstrahowane z konopi z ekologicznych upraw. Do tego powstają pod okiem specjalistów. Gdybym miała kupować to wybrałabym właśnie ich produkty,

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: CBD

Post autor: bodo »

Nie da się ukryć, że olejek konopny cbd zyskuje coraz większą popularność. Ma bowiem wiele właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Na pewno plusem jest to, że nie uzależnia i jest w pełni legalny, więc nie ma się czego obawiać. Trzeba dobrać odpowiedni olejek na dane problemy. Rozejrzyjcie się koniecznie na stronie Goodplant/pl . Wybór jest tam ogromny.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: CBD

Post autor: violet »

Tematyka jest mi pobieżnie znana. Kiedyś stosowałam odpowiedni olej, a dziś chcę susz cbd konopteka/pl/kategoria/ziolo-cbd wypróbować. Tylko muszę jeszcze vaporizer kupić.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: CBD

Post autor: Franczeska »

Ja jeszcze nie miałam okazji stosować takich produktów, ale cały czas się nad tym zastanawiam. Widziałam, że całkiem spory wybór takiego asortymentu mają na przykład w sklepie internetowym hempking.eu/pl/. Czy mieliście już może okazję robić tam takie zakupy? I jak wrażenia? Warto?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: CBD

Post autor: chorobo »

Jeżeli zależy wam na certyfikowanych produktach CBD, to powinniście się zainteresować sklepem endoca/com. Wiem, że mają swoje ofercie nawet kryształki konopne , które cechują się wysoką czystością w składzie. Korzystaliście może z takich specyfików? Dajcie znać, chętnie poznam waszą opinię na ten temat.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: CBD

Post autor: menni »

Trzeba wiedzieć że produkty z CBD są całkowicie legalne i nie posiadają substancji psychoaktywnych, przeciwnie, posiadają wiele dobroczynnych właściwości. Np. taki susz lemon haze z Weedies weedies/pl/produkt/susz-konopny-lemon-haze/ dobrze się sprawdzi w przypadku osób, które mają problemy z nerwami, stresem czy bezsennością. Ma przyjemny cytrusowy zapach

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: CBD

Post autor: Amy9602 »

Stosuję i chwalę sobie działanie, bo kiedyś bardzo się stresowałam, mniej spałam, miałam bezsenne noce, źle miałam unormowane sprawy związane z tarczycą, a odkąd wprowadziłam olejek to jak ręką odjął ;) U mnie się super sprawdza olejek CBD od alba-hemp/com/.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: CBD

Post autor: SebastianUs »

Jak dobrej jakości olejki CBD to akurat ze swojego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę jednego z moich ulubionych sklepów i marek z takimi propozycjami, czyli cbdeffect/pl/ gdzie znajdziecie wysokiej klasy olejki o różnych stężeniach w zależności czego konkretne potrzebujesz. Ja na ten moment bardzo sobie chwalę olejek konopny 3000mg 10% Full Spectrum 30ml, który w całej butelce zawiera 3000 mg CBD, pozdrawiam!


ODPOWIEDZ