Zdrowy sen

Samanta
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Zdrowy sen

Post autor: Samanta »

Czy wiecie, że sen mocno wpływa na to jak będzie funkcjonować przez cały dzień? Pamiętam jak kiedyś cierpiałam na bezsenność, miałam tyle problemów ze zdrowiem, że aż się bałam. Na szczęście to już minęło ale udało mi się jeszcze bardziej poprawić komfort snu dzięki wyborowi odpowiedniego materaca. Fajne oferty znajdziecie na taniomania/pl/t/pokrowce-na-materace-jysk

gosiek
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Zdrowy sen

Post autor: gosiek »

Solidne łóżko, odpowiedni materac i ja bym jeszcze dodała odpowiednią jakość powietrza. Zwłaszcza w tym okresie teraz, kiedy grzejniki pracują i często powietrze robi się po prostu zbyt suche. Ja już na sobie to przerobiłam. Ciężko doradzać konkretny model, ponieważ takie urządzenie trzeba dobrać chociażby do powierzchni mieszkania. Ale taki ranking nawilżaczy powietrza wybierzoczyszczacz/pl/poradniki/zdrowe-nawilzacze-powietrza-ranking/ to już może wam się przydać. Można sobie przynajmniej o funkcjach poczytać, porównać różne modele.

Alka
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Zdrowy sen

Post autor: Alka »

Na wygodny i komfortowy sen składa się wiele czynników, ale nie tylko łóżko i materac mają znaczenie. Liczy się też stelaż, który ma wpływ m.in. na cyrkulację powietrza. Takie stelaże znajdziecie tutaj mebleimaterace/pl/c/stelaze-do-lozek/stelaze-do-lozek-bez-regulacji/ . Polecam ten sklep, bo sama ich sprawdziłam i wiem, że dbają o klienta. Jakość ich mebli i akcesoriów jest bardzo dobra.

matylda
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:09 pm
Re: Zdrowy sen

Post autor: matylda »

Jeśli chodzi o bezsenność to może warto pomyśleć o jej leczeniu za pomocą hipnozy hejos/pl/leczenie-zaburzen-snu-dzieki-hipnozie/? Leczenie zaburzeń snu za pomocą hipnozy jest bardzo skuteczną metodą. Moja mama z tego skorzystałam i jest bardzo zadowolona, ponieważ od tego momentu nie ma problemu ze snem. Warto o tym pomyśleć, bo na prawdę warto.

zadra
Posty: 21
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: Zdrowy sen

Post autor: zadra »

Od lat stosuję na bezsenność miód.Można wybrać sobie z jakim dodatkiem będziemy go używać,czy będzie to miód lipowy czy też z malinami miodywowka/pl/miody/25-perlowy-z-malinami.html
Miód oraz jego lecznicze działanie znane jest od wielu lat,stosowany regularnie może nie tylko pomóc w przeziębieniu,wspomóc odporność,ale pomóc szybciej zasypiać i lepiej spać.Wiadomo,że człowiek wyspany lepiej funkcjonuje,jest bardziej wydajny.Miód z malinami ma piękny kolor i cudowny,słodki aromat,każdy go polubi.

karinaMa
Posty: 56
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Zdrowy sen

Post autor: karinaMa »

To naprawdę ważna rzecz. Liczy się w końcu to, w jaki sposób podejdziecie do tematu wentylacji mieszkania. Na przykładzie chociażby informacji z smogowicze/pl/ świetnie widać, jak zanieczyszczone powietrze może zagrażać całemu Waszemu zdrowiu. To bardzo ważna rzecz, więc nie lekceważcie tego tematu.

Franczeska
Posty: 130
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Zdrowy sen

Post autor: Franczeska »

Od lat stosuję na bezsenność miód.Można wybrać sobie z jakim dodatkiem będziemy go używać,czy będzie to miód lipowy czy też z malinami
Całkiem fajny pomysł z tym miodem. A czy to ma duże znaczenie, jakiego miodu użyjemy? Czy na przykład miód ze spadzi iglastej, takie jak na stronie internetowej swiatmiodow/pl/spadziowe/5464-miod-spadz-iglasta-1200g-barc-kamianna-5906666076135.html, również dobrze sprawdzi się przed snem? Mieliście kiedyś okazję próbować takiego miodu?


ODPOWIEDZ