Ból pleców

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Ból pleców

Post autor: Malwina »

Wiedzieliście dlaczego ludzie tak często odczuwają ból pleców ? W sumie to już tak powszechna dolegliwość, że zdziwiłabym się jakby ktoś powiedział, że nie dokucza mu kręgosłup. Chciałam dowiedzieć się o tym czegoś więcej i zaczęłam szperać w internecie. Jest taki ciekawy blog lekarzebezkolejki/pl, z którego można się między innymi o tym dowiedzieć.

bodo
Posty: 135
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Ból pleców

Post autor: bodo »

Myślę, że warto zerknąć sobie na tę stronę apteka-familia/pl/olfen-zel-100-g.html . Jest tam bowiem namiar na Olfen Żel . Można sobie poczytać jak działa taki preparat i przede wszystkim sprawdzić jego cenę. Jeśli bolą was plecy, to warto szybko reagować, aby przede wszystkim móc normalnie funkcjonować. Taki ból może bowiem zniszczyć nam codzienne plany.

Nikita
Posty: 12
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: Ból pleców

Post autor: Nikita »

Warto się tutaj zdecydować np. na taką opcję jak profilaktyka mojasilaruchu/pl/strefa-sprawnych-stawow Nie mniej jednak najważniejsze jest to, aby udać się do lekarza specjalisty. Jest wtedy pewność, że wrócimy do pełnej sprawności w możliwie najkrótszym czasie.

pikawka
Posty: 91
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Ból pleców

Post autor: pikawka »

Od niedawna zaczęłam kupować tutaj aptelia/pl/ mają w tej aptece dobre ceny, wysyłki są szybkie i asortyment maja bardzo duży. Porównywałam ceny w różnych aptekach i tutaj przeważnie ceny wypadały lepsze na te produkty, mają bardzo dużo różnych dermokosmetyków

karinaMa
Posty: 122
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Ból pleców

Post autor: karinaMa »

W pierwszej kolejności zastanówcie się dobrze nad przyczyną. Jeśli chodzi o kwestie związane z bólem, to mogą być one bardzo różne, więc może warto też wybrać się na badania. Wiem, że teraz często podstawą jest stres, dlatego też powinniście zajrzeć do https://ktomalek.pl/suplementy/bole-nerwowe/cs-47/1 i sprawdzić, czy i u Was właśnie tak nie jest.

chorobo
Posty: 39
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ból pleców

Post autor: chorobo »

Myślę, że jeżeli ból pleców utrzymuje się dłuższy czas, to należy udać się do lekarza w celu konsultacji. Jak chodzi o stolicę, to z tego co zauważyłam, sporo moich znajonych poleca Centrum Medyczne Gamma, przy ul. Władysława Broniewskiego 3. Kojarzycie tę placówkę? Tam przyjmują specjaliści, więc myślę, że mogłabyś się udać na wstępnie badania TK lub MR.


ODPOWIEDZ