Jak walczyć ze słabą koncentracją?

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Jak walczyć ze słabą koncentracją?

Post autor: Mella »

Cześć :)
Mam problem z pamięcią i koncentracją, dlatego też chciałabym zapytać Was czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jak z tym skutecznie walczyć. Moja koleżanka z pracy poleciła mi Active Mind labosal/com/pl/active-mind-landing/?v=79cba1185463 i dlatego też przychodzę do Was z pytaniem czy warto wypróbować. Już nie wiem jak inaczej sobie z tym stanem radzić, a nie zapowiada się aby problemy i ciągły stres tak szybko zniknął.
Pozdrawiam!

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Jak walczyć ze słabą koncentracją?

Post autor: ewa55 »

Na Twoim miejscu nie ryzykowałabym i udała się na wizytę chociażby konsultacyjną do psychologa lub psychiatry. Nerwy odgrywają bardzo dużą rolę w naszym zdrowiu fizycznym, nawet jeżeli wydaje Ci się, że uporałaś się już ze wszystkimi problemami może to gdzies tkwić w Twojej podświadomości. Mnie pomaga terapia w psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ i zachęcam tam zajrzeć.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Jak walczyć ze słabą koncentracją?

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to znaleźć odpowiednią Klinikę, w której będziecie w stanie znaleźć najlepszą pomoc. Wiem, że w psychomedic/pl/psychiatra-katowice/ macie informacje o Klinice Psychomedic.pl. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji korzystać z ich pomocy, to jest to na pewno najlepszy czas ku temu. W ten sposób najskuteczniej będziecie w stanie zadbać o swoje samopoczucie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Jak walczyć ze słabą koncentracją?

Post autor: Kswerk »

Wydaje mi się, że przydatna może być taka aplikacja do kontrolowania zdrowia - welbi/pl/aplikacja/ dzięki temu będziesz wiedzieć co się dzieje, jak sobie pomóc i nad czym możesz popracować


ODPOWIEDZ