Reklama w formie LED

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Reklama w formie LED

Post autor: zdrowania »

Nie reklama a forma dekoracji których mam mam kilka w mojej siłowni ;) Jednak z pozyskiwaniem klientów nie ma tu zbyt wiele wspólnego. Chcąc zwiększyć świadomość klientów o swojej działalności, skorzystałam z oferty agencji emarketingmalejfirmy/pl/ która to poprowadziła dla mnie kampanię marketingu internetowego, co zwiększyło zainteresowanie marką.

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Reklama w formie LED

Post autor: lunka »

Co do reklamy, to czytałam dzisiaj bardzo ciekawy artykuł: trinet/com/pl/dlaczego-warto-korzystac-z-pomocy-influencerow-w-promocji-swojej-marki/ i nie ukrywam też, ze taka forma reklamy bardzo mnie zainteresowała. Czy ktoś z was, korzystał z pomocy influcenrów w rozwoju swojej marki?

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Reklama w formie LED

Post autor: menni »

Na rynek lokalny może się sprawdzić ale jeśli chodzi o działania o szerszej skali to lepiej w marketing internetowy zainwestować. Pod tym adresem inclick/pl/nowoczesna-strona-internetowa-co-powinna-zawierac/ znajdziecie porady odnośnie tworzenia stron internetowych i wielu innych przydatnych rzeczy

lustrzanka
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 28, 2021 9:07 pm
Re: Reklama w formie LED

Post autor: lustrzanka »

Dla mnie taka reklama jest średnim wyborem, bo jest mała szansa że ona będzie skuteczna. Ja tutaj zdecydowanie bardziej bym wolała pójść w marketing internetowy, który przez ostatni czas zyskał sporą popularność. Ale żeby wszystko wypaliło tak jak tego chcemy to warto jest tutaj podziałać ze sprawdzoną agencją influencermarketing/com/pl/ która ma niemałe doświadczenie w takich sprawach.


ODPOWIEDZ