Posiadanie zwierzaka

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Posiadanie zwierzaka

Post autor: pikawka »

Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj mojzdrowyfutrzak.bayer/com/pl/pasozyty/pchly/ , mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pasożyty

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: Sabrinka »

Posiadanie zwierzaka to bardzo duża frajda, ale także i obowiązek. Bo to od nas jest uzależniony zwierzak jeśli chodzi o karmienie i nie tylko. A że my od jakiegoś czasu mamy pieska to wiadomo, że staramy się zapewnić mu bardzo zdrowe odżywianie. I tak dowiedziałam się od koleżanki, że taka przekąska bult/pl/produkt/indycze-talarki-dla-psa/ jest bardzo dobrym rozwiązaniem na podjadanie między posiłkami. A poza tym można je wykorzystać jako nagrody za zabawy.

paja3
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 21, 2020 5:57 pm
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: paja3 »

Ważne, aby wiedzieć, że zwierzę może się stresować. Dla wielu osób to dziwne, tak jakby stres był tylko czymś zarezerwowanym dla ludzi. A jest wiele sytuacji, w których pupil może się mocno wystraszyć czy nawet nieswojo poczuć. Ja swojemu kotu kupiłam np. feliway/com/pl

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: Amy9602 »

Moim zdaniem przy posiadaniu psa warto również pamiętać o kagańcu, ale tylko dlatego, aby w miejscach dużych skupisk zabezpieczyć zwierzaka przed pokąsaniem przez innego psa. Na babuzoo/pl/616,kaganiec-dla-owczarka-niemieckiego-sredniego-nr-6 znajdziecie wysokiej jakości kaganiec dla owczarka niemieckiego.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: miksturka »

No i kochani warto pamietac o dobrej jakosci karmie. U nas obecnie fajnie sie sprawdza ta z Psiego Bufetu, pelnoporcjowa. No i co najwazniejsze,bezzbozowa, zadnych zapychaczy w skladzie bo to powodowalo tylko problemy jelitowe

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: menni »

Ja się zdecydowałam na posiadanie gryzonia, już mam umówioną adopcję i teraz jestem w trakcie kompletowania wyprawki. Z tego co zauważyłam to sklep zoologiczny online jednak oferuje dużo korzystniejsze ceny niż stacjonarne sklepy. Wychodzi na to, że wszystko z Internetu zamówię

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: Pigwa »

Posiadanie zwierzaka to super sprawa, ale też duża odpowiedzialność. Jeśli zdecydowaliście się na psa, to zastanowicie się nad jego odpowiednim szkoleniem. Wiadomo, że nie każdy ma wiedzę na temat tresury psów, dlatego warto skorzystać z doświadczenia trenerów. Psie przedszkole hauvard/pl oferuje profesjonalne szkolenia dla psów wszystkich ras i w każdym wieku.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Posiadanie zwierzaka

Post autor: paulajacka12 »

Jeśli posiadacie pieska to koniecznie zadbajcie o to, aby żyło mu się miło i komfortowo. Na stronie tiptop24/pl/pl/c/Szelki-step-in/87 możecie zakupić bardzo dobrej jakości szelki step in, które świetnie sprawdzają się u psiaków, które nie tolerują przekładania czegokolwiek przez głowę lub są bardzo delikatne. Ich konstrukcja pozwala szybko założyć je przez łapki i zapięciem jednym klikiem za pomocą lekkiej i mocnej klamry. Będziecie zadowoleni z jakości.


ODPOWIEDZ