Ubezpieczenie

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Ubezpieczenie

Post autor: pikawka »

Ubezpieczenie, samochodowe jest dużo wyborów.Dlatego masz w czym totalnie wybierać. Na Twoim miejscu popatrzyłabym na ofertę unilink unilink/pl/ubezpieczenia/samochod , bo maja niskie składki a dobry wybór ubezpieczenia.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: Erin »

Także jestem zdania, że bardzo ważny jest wybór odpowiedniego ubezpieczyciela samochodu. Dlatego też staramy się znaleźć jak najlepszą opcję dla siebie. A że bardzo ważna jest także marka samochodu to tym bardziej chcemy mieć najtańszą ofertę. I tak dowiedziałam się, że chociażby tutaj mfind/pl/marki-oc/kia/ można znaleźć bardzo dużą i dobrą porównywarkę takich ubezpieczeń.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio dobre ubezpieczenie znalazłam na najtansze-ubezpieczenia/pl/ . Moim zdaniem warto szukać właśnie takich propozycji w dobrej cenie, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla Siebie w dobrej cenie, dzięki dobrej kalkulacji i doborze do swoich potrzeb. Jak się dużo podróżuje to warto pomyśleć o fachowym ubezpieczeniu.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Ubezpieczenie

Post autor: violet »

Prawdę mówiąc, ja chciałabym mój samochód ubezpieczyć, ale nie mam pomysłu, gdzie to mogę zrobić i za jaką cenę. I wasze wskazówki będą mi mile widziane. Także sprawdzałam takie beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ opcje, no i razie czego, początek już jest. Poproszę tylko o odpowiednie poinformowanie mnie, który wariant mam wybrać i dlaczego.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: pikawka »

Ubezpieczenie jest bardzo ważne i to w wielu przypadkach. Możesz popatrzeć za czymś dobrym tutaj unilink/pl/porady/co-to-jest-homologacja-i-skad-wziac-swiadectwo-homologacji-samochodu . Wiem, że unilink ma w swojej ofercie bardzo korzystne ubezpieczenia.

franka
Posty: 23
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Ubezpieczenie

Post autor: franka »

W ubezpieczeniu duże znaczenie mają zniżki. Byłam długo wpisana jako współwłaściciel samochodu, żeby wyrobić sobie zniżkę na przyszłość, ale wiem, że nie wszystkie ubezpieczalnie teraz to uznają. Poza tym na cenę OC wpływa dużo czynników. Jest na ten temat dobry artykuł mfind/pl/akademia/dla-kierowcow/ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc/ . Warto przeczytać, żeby wiedzieć na co zwracać uwagę podpisując umowę.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: pikawka »

Wykupienie dodatkowego ubezpieczenia to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Sama zastanawiam sie nad takim rozwiązaniem. Nawet czytałam tutaj unilink/pl/porady/jak-dziala-prywatne-ubezpieczenie-zdrowotne-czy-warto-wykupic artykuł na temat jednego z takich ubezpieczeń. Taka przyszłościowa inwestycja w nas samych i bezpieczeństwo naszej rodziny.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ubezpieczenie

Post autor: chorobo »

Jeśli chcielibyście kupić OC przez internet, to w moim mniemaniu świetnym pomysłem na zaoszczędzenie czasu jest zrobienie tego na tej stronie internetowej superpolisa/pl/faq/jak-kupic-oc-przez-internet/ . Możecie sprawdzić tam dowolnego ubezpieczyciela, a także wyliczyć składkę. To bardzo wygodna i szybka opcja.

lewandowska
Posty: 184
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Ubezpieczenie

Post autor: lewandowska »

Też myślałam o tym, żeby zdecydować się na jakieś ubezpieczenie i chyba dobrze trafiłam. Skorzystałam z usług specjalisty grupy ANG, który zaoferował mi prywatne ubezpieczenie zdrowotne - grupaang/pl/ubezpieczenia/ubezpieczenie-zdrowotne/ na bardzo dobrych warunkach. Dzięki temu wiem, że mam dodatkową ochronę, a na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia dostęp do wykwalifikowanych specjalistów w krótkim czasie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ubezpieczenie

Post autor: chorobo »

:>>>>


ODPOWIEDZ