Jak poprawić efektywność plemników?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Jak poprawić efektywność plemników?

Post autor: Tropicielka »

Jak poprawić efektywność plemników?
Mój facet ma osłabione mocno nasienie i niestety ciężko jest nam z dzieckiem, nie mogę zajść, ja po badaniach, on tez i to kwestia jego plemników - co mogę zrobić, żeby mu pomóc?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Jak poprawić efektywność plemników?

Post autor: Ive »

Hmm są różne rzeczy związane np. ze zmianą dotychczasowej diety, które mogą świetnie wpłynąć
na jakość nasienia i plemników, ale to musiałabym poszukac w necie.
Zajrzyj też po wskazówki na strony jak gyncentrum/pl/blog/pl/zdrowy-plemnik-przede-wszystkim-czyli-jak-poprawic-jakosc-nasienia
- tu nawet masz ciekawy artykuł, z kliniki leczenia niepłodności, więc informacje podane przez fachowców i specjalistów, którzy na co dzień się takimi wyzwaniami zajmują

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Jak poprawić efektywność plemników?

Post autor: Amy9602 »

Mój leczył się u dr Macieja Kmity z kliniki Parens to świetny androlog i urolog, jakość nasienia po wdrożonym leczeniu bardzo się poprawiła. Oczywiście była tez dieta i porzucenie nałogow. Możecie się umówić telefonicznie do tej kliniki szybkie terminy mają dłużej niż dwa tygodnie na pewno nie bedziecie czekac.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Jak poprawić efektywność plemników?

Post autor: SebastianUs »

Jeżeli ma być to poradnia urologiczna poznań to sprawdź urolog-hrab/pl/ w której przyjmuje dr Michał Hrab. Świetne podejście do pacjenta, szeroki zakres świadczonych usług i co najważniejsze na pewno pomoże w uporaniu się z problemami erekcji, które są coraz częstsze przy złym trybie życia

knot
Posty: 189
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:12 am
Re: Jak poprawić efektywność plemników?

Post autor: knot »

Ogolnie jest taki dość kompleksowy suplement od zarapharm NMN NAD+ :) dzięki niemu można spowolnić proces starzenia się komórek a to ważne przy plemnikach


ODPOWIEDZ