Dobry lekarz

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: skubinka »

Teraz o dobrego lekarza nie jest łatwo, i mam pytanie czy ktoś od was z rodziny ktoś bliski choruje na chorobę Gauchera ? U mojej siostry jest podejrzenie, czytałam o tej chorobie sporo fundacjasaventic/pl/baza-wiedzy/choroba-gauchera Objawy tej postaci choroby ujawniają się zazwyczaj dopiero u osób dorosłych.Nierzadko są one wykrywane przypadkowo, podczas rutynowego badania lekarskiego lub diagnostyki wykonywanej w innym kierunku.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: zuzia852 »

Ja znalazłam dobrego lekarza, który zdiagnozował u mnie cukrzycę. Obecnie, rozglądam się za sklepem dla diabetyków. Z tego co udało mi się zauważyć, diabetyk24/pl/ posiada całkiem spory wybór. Czy kiedykolwiek o nim słyszeliście?

gosiek
Posty: 119
Rejestracja: czw paź 01, 2020 12:20 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: gosiek »

Trafić do dobrego lekarza, to już pół sukcesu. Takiego co nie zbędzie pacjenta, postawi trafną diagnozę przede wszystkim. Nawet to czy jest angina wirusowa czy bakteryjna ma znaczenie dla sposobu i skuteczności leczenia. Akurat ta angina mi się na myśl nasunęła, ponieważ nie tak dawno sama chorowałam na nią. Na szczęście mam już to za sobą.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: Android »

Jak poszukujesz dobrego lekarza to najlepszym wyborem będzie skorzystanie z oferty emc-sa/pl/ które daje dostęp do wielu klinik i przychodni specjalistycznych na terenie całego kraju zarówno na NFZ jak i prywatnie. Dzięki nim szybko uzyskasz dostęp do specjalisty i rozpoczniesz leczenie co jest bardzo ważne.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: chorobo »

Hej. Jeśli mogłabym wam jakoś pomóc, to od siebie polecam zainteresować się tą placówką medyczną innova-med/pl/ Znajdziecie tam szereg specjalistów, do których nie trzeba czekać tygodniami w kolejce. Sama uczęszczam tam do ginekologa i kardiologa i nie mogłam sobie wybrać lepszej opieki zdrowotnej :)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dobry lekarz

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak! Musicie w końcu pamiętać o tym, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania w zakresie leczenia poszczególnych schorzeń. Warto wiedzieć, jakie daje wyrostek objawy, by w przypadku wystąpienia tego u Was, móc podjąć odpowiednio szybkie działanie. Myślę, że może być to dla Was bardzo cennym wyborem.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: zdrowaja »

Dobry lekarz ma także dobre wyposażenie. Dlatego wydaje mi się, że warto powiedzieć o czymś takim jak program do rejestracji pacjentów . Dziś mamy takie możliwości, że będzie to w dużej mierze przede wszystkim dla nas odpowiedzialne. Chodzi mi o to, że lekarz może mieć bardzo wygodny system wielofunkcyjny. Moim zdaniem to dobra opcja, a Waszym?

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: patrycja »

Jestem zdania że dobry lekarza kieruje na badania profilaktyczne bo to przecież podstawa no i zapobieganie chorobom. Jak się okazało po badaniach ,że mam wirusa hpv zaczełam stosować żel papilocare tak profilaktycznie zanim jeszcze pojawią się zmiany na szyjce macicy, byc może uniknęłam dzięki temu nowotworu szyjki macicy

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: Kswerk »

Moim zdaniem warto w ogóle sprawdzone placówki wybierać jak się idzie na badania czy konsultacje. My głównie z rodziną badamy się w damian/pl/

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dobry lekarz

Post autor: karinaMa »

Jasne, że tak! Chodzi w końcu o to, by zawsze dbać o swoje zdrowie tak, jak tylko możecie. Moim zdaniem warto byłoby zajrzeć do lekarzebezkolejki/pl/blog/szkarlatyna-u-dzieci-i-doroslych-jak-leczyc/w-418 i zorientować się, co faktycznie moglibyście zrobić w tym aspekcie. Powinniście już teraz mieć to na uwadze.


ODPOWIEDZ