Dobry lekarz

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: sofia11 »

Niestety teraz wszędzie są kolejki do lekarza nawet prywatnie. Dlatego ja coraz częściej korzystam z wizyt online na med-24/com/pl/dedicated?gclid=Cj0KCQjwyMiTBhDKARIsAAJ-9Vt2DpzZvL6DghVy1pyQQb5TmrITQaG1COktH2jL3IN1X9pf43wIV6IaAmV3EALw_wcB Na wizytę czeka się 15 minut, jest możlwiosć umówienia się 24/7, mają ponad 40 spejalistów i dobre podejście do pacjenta. Jestem mega zadowolona np. z pediatry. Bardzo nam pomógł gdy córa nagle się rozchorowała.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: kygo »

Bardzo wygodnym rozwiązaniem są także wizyty domowe lekarza. Taką możliwość znajdziecie na stronie lekarze-krakow/com/pl/ . W ofercie mają zarówno wizyty lekarzy internistów, jak i różnych specjalistów. Warto się zainteresować tą opcją.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: chorobo »

Wydaje mi się, że bardzo rzetelnych specjalistów od ortopedii można znaleźć w tym centrum medycznym: neomedica/pl/oferta/specjalizacje/ortopedia/ . Posiadają ciekawą ofertę, z której w moim mniemaniu warto skorzystać. Ichniejsi specjaliści mają podejście do pacjentów i rzeczywiście zależy im na wyleczeniu dolegliwości. Dlatego też polecam właśnie ich.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: lunka »

Powiem wam, że jak u mnie zaczęły się problemy zdrowotne to także zależało mi na tym, aby trafić do dobrego lekarza, który faktycznie mnie zbada, zleci badania i rozpocznie leczenie. Z polecenia kilku osób trafiłam do malaklinika/pl/ w Gdańsku. Myślę, że równiez i wy otrzymacie tutaj potrzebną pomoc

Pigwa
Posty: 221
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: Pigwa »

Jeśli chcecie skorzystać z porady dobrego lekarza to najlepiej udać się na prywatną wizytę do renomowanego centrum medycznego. Ja w razie potrzeby korzystam z usług danea/pl/ . Tam mają świetnych specjalistów z różnych dziedzin. Centrum jest nowocześnie wyposażone, obsługa bardzo miła a terminy szybkie. Naprawdę polecam!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: zuzia852 »

Ja już od jakiegoś czasu poszukuję lekarza, który zajmie się moją alergią. Muszę wykonać wszystkie testy i później chcę się zdecydować na terapię odczulającą. Zastanawiam się też nad taką propozycją, jak terapie-biorezonans-warszawa/pl/alergie-2/ . Czy ktoś z Was może korzystał z takich propozycji? Pomogło?

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: malinka »

Wiecie, jak jest... Dzisiaj dobrego lekarza znaleźć, to jest naprawdę coś. Ja jestem zaskoczona ofertą lekarze-krakow/com/pl/ .Prywatna praktyka lekarska Medicus z Krakowa oferuje domowe wizyty i co ciekawe wykonują oni naprawdę najróżniejsze badania: przykładowo USG, badania laboratoryjne, psychiatryczne, nawet chirurgiczne. Super - dobrze wiedzieć na jakich specjalistów można naprawdę liczyć.... Do kogo warto się zgłosić...

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: pariss »

Ja mogę się z Wami podzielić namiarem na świetnego lekarza medycyny pracy, który ma też drugą specjalizację - jest okulistą. Przyjmuje w przychodni Medivita na Mokotowie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Świetnym udogodnieniem dla pacjenta jest fakt, ze konsultacje z nim mogą odbywać się także online, Szybkie terminy, konkurencyjne ceny.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: kaleta »

Warto - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Tam to USG organizują naprawdę tak, jak trzeba. Nie ma długiego czekania, sprzęt jest nowoczesny. Podpowiadają, jak się przygotować, na co zwrócić uwagę. Przypominają o samej wizycie. No i starają się na maksa dostosować termin pod pacjenta. W moim przypadku został maksymalnie skrócony. I różnicę robi to, że pojawiły się zalecenia, wiadomo było, co robić dalej. Tak to powinno wyglądać.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: violet »

Interesuję mnie namiar na dobrego lekarza rodzinnego. Najlepiej gdyby były to prywatne centra medyczne warszawa, ponieważ na NFZ już staram się w ogóle nie chodzi. Moim zdaniem jest to jedna wielka porażka. Najlepiej gdyby było to blisko osiedla Witosa, bo nie mam samochodu, a pociągów jeszcze do końca nie rozumiem.


ODPOWIEDZ