Dobry lekarz

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Dobry lekarz

Post autor: Marzena21 »

Kiedy intryguje Cię ów problem to bezwarunkowo zobacz ten materiał. Na moje oko odnajdziesz tu wszystkie najaktualniejsze informacje. Spójrz w wolnej chwili - lekarzrodzinny-poznan/pl .

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: lunka »

Ja też zawsze czytam opinie i rekomendacje o lekarzach, zanim wybiorę się na wizytę. Sporo też czytam w sieci artykułów, bo tam nigdy nie brakuje rzetelnej wiedzy. Ostatnio na przykład czytałam czym jest choroba wysokościowa: szwendacky/pl/czym-jest-choroba-wysokosciowa-i-jak-jej-zapobiegac/ Ja akurat nie mam z tym problemu, ale nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele osób się z tym zmaga.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: Erin »

Dobry lekarz to podstawa. Dlatego też każdy z nas stara się szukać jak najlepszego lekarza dla siebie. Ale tak czy inaczej według mnie warto także poznać jakieś domowe sposoby na radzenie sobie chociażby z bólem gardła. Bo nie wystarczy wziąć coś na gardło i czekać aż wszystko samo nam przejdzie bo tak w cale może nie być.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: pariss »

Ja mogę dać Wam namiar na świetnego lekarza, specjalistę od medycyny pracy. Przyjmuje w warszawskiej przychodni Medivita na Mokotowie na ulicy Rejtana 15. Jest też okulistą więc zwykle by otrzymać stosowane zaświadczenie wystarczy jedna wizyta. A obecnie uruchomiono tu możliwość konsultacji online co też uważam za duży atut :)

patrycja
Posty: 78
Rejestracja: pt paź 09, 2020 8:48 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: patrycja »

Szukłam dobrego ginekologa który zna sie na nowoczesnej antykoncepcji i udało mi sie takiego znaleźć nawet na nfz, teraz mam tabletki vines, bo zaleca się je jako idealne tabletki na pierwszą antykoncepcję i na razie jest ok

Aatpa82
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 24, 2020 4:08 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: Aatpa82 »

jesli chodzi o stomatologa mam swojego ulubionego we Wrocławiu luksdent/pl/ uwazam ze jest niezastąpiony :)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dobry lekarz

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak. Zawsze powinniście stawiać na najlepszych specjalistów. Dzięki temu będziecie miały pewność, że jesteście pod dobrą opieką i że nie dzieje się nic złego. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzały do gyncentrum/pl/badania-genetyczne i dowiedziały się więcej na temat badań genetycznych. To może być dla Was sporym ułatwieniem, przekonajcie się o tym.

kleopatra
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 01, 2020 7:23 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: kleopatra »

Ja niedawno szukałam specjalistów od endometriozy i znalazłam najlepszych w szpitalu medicover. Zajmują się oni nie tylko diagnostyką ale równie wykonują nawet wielogodzinne, skomplikowane zabiegi usuwania endometriozy, także w asyście robota da Vinci

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobry lekarz

Post autor: chorobo »

Z reguły to chodzę na NFZ ale odkąd zaczęły się problemy z dostaniem się do specjalistów wolę korzystać z prywatnej opieki medycznej. A że koleżanka wspomniała mi ostatnio, że w CM Gamma na Żoliborzu w Warszawie mają świetnych specjalistów ortopedów i neurochirurgów to z chęcią korzystam z takiego rozwiązania. Jest tam zachowana odpowiednia higiena i bezpieczeństwo, a to przecież najważniejsze w aktualnych czasach

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Dobry lekarz

Post autor: pikawka »

Znalezienie takiego dobrego lekarza nie jest wcale takie proste jak mogłoby się wydawać. Czasami trzeba się bardzo naszukać by trafić na dobrego profesjonalistę. Ja zazwyczaj gdy mam potrzebne konsultacji z lekarzem, to staram się też czytać takie informacje ptgo.org/pl/5-rzeczy-ktore-powinienes-wiedziec-o-skalpelach/ , bo bardzo mnie to uspokaja.


ODPOWIEDZ