Dobre okulary

JagodaLa
Posty: 86
Rejestracja: czw sty 30, 2020 12:03 am
Dobre okulary

Post autor: JagodaLa »

Zastanawiam się czy zdecydować się na okulary progresywne?

Stopka
Posty: 30
Rejestracja: śr sty 29, 2020 1:29 am
Re: Dobre okulary

Post autor: Stopka »

Okulary progresywne to dobry wynalazek dla ludzi, którzy z wiekiem tracą dobry wzrok. Poprawiają widoczność i z bliska i z daleka. Trzeba się jednak do nich przyzwyczaić. Najlepiej zrobisz jak udasz się do ortoptysty, to nie jest okulista. Specjalista ten odpowiada przede wszystkim za wykonywanie badań i pomiarów wzroku. Pomaga on także w leczeniu zaburzeń wzroku przy wykorzystaniu tak nieinwazyjnych metod jak rozmaite ćwiczenia. Jak to jest u ortoptysty poczytaj na ngopole/pl/2020/10/20/ortoptysta-czyli-kto-podpowiada-nam-ortoptystka-z-warszawy/

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Dobre okulary

Post autor: zdrowaja »

Faktem jest, że nie wszystko ma sens i nie każde leczenie u mnie pasuje, albo u Was, ale są zabiegi, które są pomocne większości osobom. Tutaj laserowa korekcja wzroku może być przykładem, z tym, że ja się sama tym nie zamierzam zajmować. Najpierw poproszę o stosowne badania, żeby mieć pewność, że mogę mieć coś takiego przeprowadzane.

kaleta
Posty: 109
Rejestracja: pt gru 18, 2020 1:42 pm
Re: Dobre okulary

Post autor: kaleta »

Zależy, skąd jesteś. Jeśli Lublin lub okolice to polecam - optyk/pl/
Idź, skonsultuj się, zrobią badania, wszystko sprawdzą i na tej podstawie podejmą decyzje.
Dobrze dobrane okulary powinny całkowicie rozwiązać problem - i nie radzę odkładać badania na później.
Można tylko pogorszyć sobie wzrok.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Dobre okulary

Post autor: kamilka45 »

Dobre okulary ostatnio oglądałam na wokularach/pl/ . Moim zdaniem są one bardzo fajne i w wielu różnych fasonach, które można dobrać dobrze do każdej twarzy. Bo każdy na pewno wybierze coś innego.

Kasiaaa
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 26, 2020 12:07 am
Re: Dobre okulary

Post autor: Kasiaaa »

Dobre okulary zdecydowanie potrzebne są nam do ostrego widzenia, gdy słabnie nasz wzrok z upływem lat. warto też zwrócić uwagę na na codzienna pielęgnację wzroku. Życie i postęp techniczny zmusza nas do wielogodzinnej „pracy” oczami. Przeglądamy Internet, korzystamy ze smartfonów, wykonujemy pracę przy komputerze i oglądamy telewizję. Warto poczytać co o pielęgnacji wzroku pisze Fundacja Zobaczyć Jutro zajmująca się problemami wzroku dzieci zobaczycjutro.org/jak-na-codzien-dbac-o-wzrok/

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Dobre okulary

Post autor: Danuta »

Mi się bardzo wzrok osłabił przez pracę przy komputerze. Okulista po ostatniej wizycie zalecił mi okulary korekcyjne do pracy. Szukając odpowiednich dla siebie, trafiłam na taką ofertę tu eyewear24.net/product-pol-7348-Okulary-Marc-Jacobs-MJ-545-8NQ.html To okulary znanej marki. Są o ładnym i modnym ksztalcie oprawek - kocie oko. Myślę ze będą mi pasować.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Dobre okulary

Post autor: zezowaty »

Niestety długie godziny pracy przy komputerze osłabiaja nasze oczy. Też mam okulary korekcyjne takie iokulary/pl/product-pol-48404-Okulary-korekcyjne-Alain-Mikli-A0-1344M-AL1344-M-BP01.html Bardzo lubię oryginalne rozwiązania.A oprawki tych okularów przyciągają uwagę. Poza tym są dobrej marki, wygodne, lekkie. Jak wolicie mniej ekstrawagandzkie propozycje, to w tym sklepie znajdziecie wiele ciakawych propozycji, znanych marek.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Dobre okulary

Post autor: Android »

Jeśli chodzi o dobór okularów to wszystko na ich temat masz zebrane na witrynie IOPTYK/pl Masz tam masę porad i wiadomości które pomogą ci dobrać odpowiednie oprawki czy okulary przeciwsłoneczne. Możesz też zakupić online wybrane oprawki w ich sklepie internetowym. Jednym słowem masz wszystko w jednym miejscu co dotyczy okularów.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dobre okulary

Post autor: treska »

Aby okulary były dobrze dobrane, to musi pomóc wam w tym okulista. Na własną rękę lepiej nic nie robić, bo zamiast sobie pomóc to możecie jedynie sobie zaszkodzić. Wiem co mówię, tym bardziej że ze zdrowiem, również ze wzrokiem, nie ma żartów. Ja byłam ostatnio na badaniu wzroku w klinice malaklinika/pl/ i też się okazało, że na co dzień muszę nosić okulary. Przynajmniej mam pewność, że są dobrze dobrane.


ODPOWIEDZ