najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Aatpa82
Posty: 8
Rejestracja: wt lis 24, 2020 4:08 pm
najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: Aatpa82 »

zdecydowałam się na zabieg implantów u doktora wolniewicza wolniewicz.eu/oferta/implanty-gdynia/ specjalista jakich mało, uważam że najlepszy jeśli chodzi o implanty, dlatego gdzie moge będe polecac. napiszcie co sądzicie :)

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: pariss »

Jeśli chodzi o Gdynię to ja zdecydowanie polecam klinikę Platinum Dent, znajdziesz ją na Placu Górnośląskim. W gabinecie przyjmuje doktor Renata, która ma duże doświadczenie w kwestii wstawiania implantów ( i nie tylko). Ja wstawiałam u niej na przestrzeni ostatnich lat już 3 implanty, zabiegi robione w komfortowych warunkach, bezboleśnie. To bardzo doświadczona stomatolog.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: pikawka »

W moim przypadku dobry dentysta to podstawa ponieważ strasznie się ich boję i czym rzadziej chodzę tym lepiej. Przyznam, że jednak chciałbym mieć ładny biały uśmiech. Z tego powodu mam zamiar zapisać się tutaj na wizytę : dentystagdynia/pl Dajcie znać, czy znacie to miejsce i czy polecacie.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: bubaa »

Jeśli chodzi o okolice Trójmiasta to polecam wybrać się do Redy do nowej kliniki stomatologicznej Verde Clinc ( na ulicy Wejherowskiej). Byłam tu już na wyrwaniu ósemek u dr Wlazło-Tusk a niebawem wybieram się też na wizytę w sprawie omówienia leczenia implantologicznego właśnie. Świetny personel, nowoczesne wyposażenie, leczenie bez bólu :)

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: karinaMa »

Oczywiście, że tak. Przecież implanty warto robić tylko w sprawdzonych gabinetach. Osobiście mogę Wam polecić, byście zajrzeli do sokolowscy.pro/nasze-uslugi/implanty-zebow/ i pomyśleli nad tym, by skorzystać właśnie z ich pomocy. Chodzi w końcu o to, by cały zabieg został wykonany jak najlepiej, miejcie to na uwadze.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: charakterna »

Najważniejsze jest to, aby znaleźć naprawdę dobrego speca od zębów, który w razie czego zawsze nam pomoże... Bo przykładowo w przypadku smileup/pl/pogotowie-stomatologiczne/ , to naprawdę tak jest... Oni nawet dyżur dentystyczny warszawa pełnią w nocy niezależnie czy to niedziela, czy święta.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: lunka »

Najlepiej będzie jak poczytacie opinie w sieci na temat konkretnych gabinetów. Mnie samej udało się w taki sposób wybrac Implanty Warszawa i powiem wam szczerze, że ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona. Lepiej nie mogłam trafić, naprawdę.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: chorobo »

Powiem wam, że sama niedawno poszukiwałam jakiegoś sprawdzonego gabinetu stomatologicznego. Na rynku wybór jest duży, więc ciężko wybrać tego właściwego. Znajomy polecił mi, żebym wybrała się do newlookclinic/pl/ ponieważ tam pracują prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na tym temacie. Zajrzyj się sobie do nich, a przekonacie się sami.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: najlepszy dentysta od implantów w Gdyni

Post autor: karinaMa »

Najważniejsze to być świadomym tego, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszej sytuacji. Jeśli chodzi o maluchy, to szczególnie powinniście uważać na to, jakie gabinety wybieracie. W ortovillage/pl/ jesteście w stanie uzyskać bardzo dobrą opiekę, więc zdecydowanie warto tam zajrzeć.


ODPOWIEDZ