Jak leczyć anginę

Miri
Posty: 81
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Jak leczyć anginę

Post autor: Miri »

Witajcie , da sie wyleczyć anginę z gorączka bez antybiotyku ?

Ennia
Posty: 88
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Re: Jak leczyć anginę

Post autor: Ennia »

Kataplazma czyli bardzo ciepły okład z ugotowanego w łupinie ziemniaka, zmiażdżonego i włożonego w lniany (optymalnie) materiał , przyłożony zewnętrznie na szyję w okolicy migdałków i okryty folią aby utrzymać wilgoć i ciepło. Zdjęcie czopów ropnych z migdałków (jeśli takie już są ) a następnie popłukanie gardła lekko osolona wodą lub szałwią. Powtórzyć co najmniej 2-3 razy. Sposób wielokrotnie sprawdzony. Jeśli następnego dnia nie ma odczuwalnej poprawy pewnie bez antybiotyku się nie obejdzie.
Wiecej na temat kataplazmy poczytasz sobie na tej stronie:
estetico/pl/kataplazma

zuzia852
Posty: 707
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Jak leczyć anginę

Post autor: zuzia852 »

Czy wiesz jak wygląda naturalne leczenie anginy? Ja w sumie nie wiele o tym słyszałam, dopóki nie zajrzałam na portal conagardlo. Tutaj jest masa artykułów dotycząca zdrowia, dlatego warto je przeczytać. Można się z nich wiele nauczyć i w odpowiednim momencie wykorzystać tą wiedzę.

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Jak leczyć anginę

Post autor: Franczeska »

A czy mieliście może kiedyś jakiś problem z migdałkami? Mnie ostatnio bardzo często boli gardło. Zauważyłam też, że mam nieprzyjemny zapach z ust. Szukałam trochę w internecie i trafiłam na informację, że mogą być to na przykład kamienie migdałkowe. Może ktoś z Was spotkał się z taką dolegliwością? Jak wygląda leczenie? Czy takie migdałki będzie trzeba usunąć?

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Jak leczyć anginę

Post autor: kasiunia »

Wydaje mi się ,że takie dolegliwości jak angina trzeba zwalczać z pomocą lekarza ale już alergiczny nieżyt nosa - z tym można poradzić sobie we własnym zakresie. Trzeba tylko wiedzieć jak sobie z nim radzić i mieć czym to robić .Specjalna woda morska nadaje się do tego idealnie. Trzeba też zadbać o to aby jak najbardziej unikać alergenów powodujących alergię.


ODPOWIEDZ