Nietrzymanie moczu

Dzowana
Posty: 8
Rejestracja: ndz cze 14, 2020 9:45 pm
Nietrzymanie moczu

Post autor: Dzowana »

Spotkał się może ktoś z Was z takim problemem? Interesuje mnie jak w razie czego sobie poradzić oraz jak przebiega leczenie.

Pozdrawiam

PatrycjaMorales
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Nietrzymanie moczu

Post autor: PatrycjaMorales »

Niestety ten problem spotyka statystycznie co ósmą kobietę w wieku do 40 lat. Większość z nich ukrywa ten problem bo jakby nie patrzeć to dość wstydliwe. Moim zdaniem przed lekarzem nie wolno ukrywać takich delikatnych spraw bo im szybciej dokonamy diagnozy tym szybciej poradzimy sobie z tym problemem. Najważniejsze jest sobie uświadomić, że schorzenie nie minie samo. Diagnoza polega na wykonaniu kilku badań takich jak badanie jamy brzusznej czy badanie ginekologiczne. Pod uwagę są brane także kwestie związane z stylem życia danej osoby. W tym schorzeniu wymieniamy jego różne stopnie więc bez pomocy specjalisty nie będzie można dokonać trafnej diagnozy. Warto skorzystać z takich usług jak leczenie nietrzymania moczu kraków oferowane przez chociażby medistica/com/pl/osteomed/twoj-problem/nietrzymanie-moczu/ Ten gabinet w sieci cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami dlatego warto skontaktować się w celu umówienia wizyty czy poznania szczegółów.

Franczeska
Posty: 154
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Nietrzymanie moczu

Post autor: Franczeska »

W dzisiejszych czasach możliwe jest już na szczęście skuteczne leczenie nietrzymania moczu Kraków na przykład oferuje takie usługi w gabinecie fizjoterapii Be Active. Jedną z usług tego gabinetu jest właśnie fizjoterapia uroginekologiczna, która może pomóc pozbyć się problemów z nietrzymaniem moczu, bez względu na ich przyczynę. Bardzo często zgłaszają się tam na przykład kobiety po ciąży, ponieważ to właśnie wtedy takie dolegliwości mogą się pojawić.

karinaMa
Posty: 122
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Re: Nietrzymanie moczu

Post autor: karinaMa »

Z takimi kwestiami faktycznie warto byłoby wybrać się do dobrego ginekologa. Znacząco może ułatwić Wam to funkcjonowanie na co dzień, więc nie lekceważcie tego tematu. Na stronie https://www.gyncentrum.pl/histeroskopia znajdziecie sporo dodatkowych informacji w tym zakresie, więc koniecznie dowiedzcie się o tym więcej.

treska
Posty: 82
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Nietrzymanie moczu

Post autor: treska »

Tego typu dolegliwości to żaden powód do wstydu, bo zdarza się to naprawdę dość często - częściej niż myślicie. Sama niedawno miałam problem z nietrzymaniem moczu, ale zmiast działać na własną rękę czy lekcważyć problem - zdecydowałam się na wizytę u specjalisty. W Gdańsku mamy świetną klinikę, a mianowicie https://malaklinika.pl/ gdzie na wizyty przyjmuje bardzo kompetentny urolog.


ODPOWIEDZ