Suplement diety

Alka
Posty: 69
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Suplement diety

Post autor: Alka »

Suplementy warto włączyć do codziennej diety. Nie tylko takie na odchudzanie. Suplementów jest duży wybor i najważniejsze to wybrać takie, które będą dopasowane do naszych potrzeb. Osoby z cukrzycą i otyłością mogą na przykład sięgnąć po ten suplement evita.sklep/pl/pl/full-spectrum-jerusalem-artichoke-400mg-60kaps.html , który ma właściwości obniżające poziom glukozy, cholesterolu oraz triglicerydów.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Suplement diety

Post autor: Erin »

No dobra jak już mowa o suplementach diety to wiadomo, że każdy z nas szuka jak najlepszego rozwiązania dla siebie. I ja także szukałam co najlepiej jest pić podczas tych diet. I tak okazało się, że taka niby zwykła zielona herbata właściwości ma bardzo drogocenne. I chociażby na tej stronie coteca/pl/blog/aktualnosci/zielona-herbata-wlasciwosci-i-metody-parzenia.html można dowiedzieć się jak powinno się parzyć zieloną herbatę.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Suplement diety

Post autor: Mella »

W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań konkretnej pomocy w zakresie suplementów diety to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę Tantus tantus/pl/oferta/konfekcjonowanie/ w przypadku których można liczyć zarówno na jakość, rozbudowany zakres technologii, składu i również przygotowania odpowiednich opakowań w tym również konfekcjonowania. Natomiast jego celem jest umieszczenie jednostkowych preparatów w opakowaniach zbiorczych, w których mogą one trafić do magazynów, hurtowni lub docelowego miejsca sprzedaży.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 95
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Suplement diety

Post autor: Jsigowacy »

A słyszeliście o olejkach CBG? Dużo mówi się o CBD, a CBG to dla mnie jakaś nowość. Widziałam taki olejek w ofercie tego sklepu hempmont/pl/kategoria-produktu/olejki-cbg/ i zastanawiam się nad zakupem.

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Suplement diety

Post autor: Querta »

Mi bardzo fajne suplementy udało się znaleźć tutaj: zdrowyziolowy/pl/pl/menu/suplementy-190.html Duży wybór i niewygórowane ceny.

zuzia852
Posty: 706
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Suplement diety

Post autor: zuzia852 »

Ja uważam, że naprawdę warto je przyjmować. Szczególnie polecam magnez Mag Max B6 ze strony: byhealth/pl/olimp-magmax-b6-50-tabl . Jest dostępny w dużym, opłacalnym opakowaniu i ma bardzo dobry skład, więc na pewno szybko odczujesz różnicę w swoim samopoczuciu.

minella
Posty: 136
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Suplement diety

Post autor: minella »

Dzieciom warto w okresie jesienno - zimowym suplementować multilac baby multilac/pl/multilac-baby/ czyli probiotyk z prebiotykiem w składzie, który wystarczy podawać raz dziennie :)

Kamilla36
Posty: 87
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Suplement diety

Post autor: Kamilla36 »

Czy często sięgacie po jakieś konkretne suplementy diety? Mnie aktualnie zainteresował suplement na stronie https://www.herbavis.pl/produkt/acerola i jest to Acerola, która przede wszystkim jest źródłem witaminy C. Mam wrażenie, że właśnie tego potrzebuje mój organizm, ale zawsze warto skonsultować się z lekarzem.


ODPOWIEDZ