Rehabilitacja

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Mella »

Przede wszystkim jeżeli jesteście na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości przeprowadzania zabiegów w zakresie rehabilitacji po kontuzji stawów, czy kręgosłupa to w Krakowie jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobry gabinet reha-kfz/pl/service/rehabilitacja-lokcia/ ponieważ bardzo pomogli wrócić mi do pełnej sprawności po wypadku samochodowym. Przede wszystkim świetna obsługa, bardzo dokładne znalezienie problemów z kręgosłupem i co najważniejsze z tygodnia na tydzień czułem się coraz lepiej znikły bóle głowy i niedowłady kończyn.

treska
Posty: 263
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: treska »

Na pewno im wcześniej rozpoczniecie rehabilitację, tym lepiej dla was samych. Ja szczerze polecam fizjoterapia Bydgoszcz rehabilitacjamolski/pl gdzie sama chodziłam przez ponad 3 miesiące na zabiegi. Dzięki nim udało mi się wrócić do pełnej sprawności fizycznej.

chorobo
Posty: 689
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: chorobo »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto w wolnej chwili przejrzeć sobie również asortyment sklepu 4fizjo/pl. Dostanie się tam między innymi gumy, taśmy lub na przykład eco mata bardzo dobrej cenie. Dajcie znać, co uważacie o ich propozycjach

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 96
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Jsigowacy »

A co z rehabilitacją po covid? Ktoś z Was może korzystał z takiego leczenia? Moja babcia niedawno przeszła infekcję i nie może wrócić do dawnego zdrowia. Zastanawiamy się właśnie nad taką rehabilitacją dla ozdrowieńców w klinikaseniora/pl/.

Pigwa
Posty: 232
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Pigwa »

Po operacjach stawów czy kontuzjach rehabilitacja i fizjoterapia z reguły są konieczne. Regularne i dobrze dopasowane ćwiczenia pomagają szybciej wrócić do pełnej sprawności. Jeśli będziecie szukać przychodni rehabilitacyjnej w Krakowie to polecam zajrzeć do Open Medical w Hotelu Galaxy openmedical/pl/ . Tam mają super specjalistów od rehabilitacji, nowocześnie wyposażone sale ćwiczeń i bardzo krótkie terminy. Na miejscu przyjmuje także lekarz ortopeda i neurolog, wiec w razie potrzeby można skorzystać z konsultacji.

gitarka
Posty: 179
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: gitarka »

Polecam zaglądać do takich sklepów internetowych jak Orteo: orteo/pl/ . Znajdziecie tam ogromny wybór sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Wszystko wygodnie zamówicie bez wychodzenia z domu.


ODPOWIEDZ