Rehabilitacja

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: malinka »

Przy codziennej opiece nad chorymi często przydają się takie medus/pl/sprzetuzywany/kategoria-produktu/pionizatory-dzial/ podnośniki dla niepełnosprawnych. Pionizator to wręcz niezbędny sprzęt, dzięki któremu można przygotować pacjenta do utrzymania pozycji stojącej. Doskonałą opcją w ogóle są pionizatory, które są oparte o silnik. Wtedy bez większych sił można podnieść chorego.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: zuzia852 »

Ja musiałam też iść na rehabilitację ale jak zobaczyłam jakie są terminy odległe na nfz postanowiłam wykupić sobie ubezpieczenie prywatne zdrowotne i od ręki miałam zabiegi. Wam też to polecam, tutaj cuk/pl/ubezpieczenia/zycie-i-zdrowie macie jedną z lepszych ofert na takie polisy.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Pigwa »

Rehabilitacja bardzo pomaga w szybszym powrocie do zdrowia. Warto też zastanowić się nad takimi zabiegami jak magnetoterapia. Aparaty do magnetoterapii znajdują się w większości dobrych gabinetów rehabilitacyjnych. Takie zabiegi dobrze wpływają na regenerację uszkodzonych tkanek, zmniejszają tez dolegliwości bólowe dzięki czemu poprawia się komfort życia.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Lilka »

Stosujecie jakąś rehabilitację na żylaki? Słyszałam, że takie skarpety medyczne bardzo dobrze wpływają na tą dolegliwość i chyba sobie je kupię. Oprócz tego, że są uciskowe to mają też właściwości antybakteryjne i termoregulacyjne. Może Was ich zakup też zainteresuje? Wystarczy wejść na stronę kompresyjni/pl.

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: kamilka45 »

Przy takich różnych dolegliwościach warto mieć swoje ubezpieczenie na życie, dzięki któremu można otrzymać jakąś gotówkę na leczenie. Różnie w życiu bywa i różne mogą nas takie przypadki spotkać w życiu. Jak się wykupi ubezpieczenie najtansze-ubezpieczenia/pl/ to zawsze będzie jak znalazł.

ectatend
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 21, 2020 10:02 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: ectatend »

Ja zawsze korzystam ze sprawdzonego fizjoterapeuta bielany. Wolę udać się do specjalistów zamiast poszukiwać tańszych ofert.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: chorobo »

Najlepiej od razu udać się z tym do lekarza i na rehabilitacje. Jeśli jesteś z krakowa lub okolic polecam Ci ten gabinet rehapro/com/pl . Na prawde znają się tutaj na rehabilitacji i wydaje mi się, że bez problemu Ci pomogą. Umów się na wizyte i dowiesz się tak na prawdę co Ci dolega i jak z tym wlaczyć

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: lunka »

U mnie niestety też pojawiły się straszne bóle związane ze stawami. Zanim rozpoczęłam rehabilitację, lekarz zalecił mi usg, aby poznać przyczynę bólu i moich dolegliwości. USG robiłam w klinice rexmedicasport/pl/usluga/usg/ i z czystym sumieniem wam polecam. Super podejście do pacjenta, wszystko poszło tak jak nalezy

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: menni »

W przypadku rehabilitacji, zwłaszcza jak dłużej ona trwa to konieczny będzie sprzęt fizykoterapia . Czasami można wypożyczyć, choć warto porównać ceny, bo może się okazać że bardziej opłacalnie będzie kupić nowy sprzęt ze sklepu medycznego

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: chorobo »

Jak dobry ortopeda to tylko w CM Gamma ŻOLIBORZ 01-785 Warszawa, ul. Broniewskiego 3. Tam spokojnie mozesz się umówić na wizytę u dobrego ortopedy bo mają najlepszych specjalistów. Nie ma sensu zwlekać z wizytą, bo będzie tylko gorzej. Tam sie Tobą dobrze zaopiekują i wszystko wyjaśnią.


ODPOWIEDZ