Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Post autor: Tropicielka »

Dobry dermatolog i okulista z Katowic?
podpowiecie kogoś?

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Post autor: karinaMa »

Pewnie, że tak. Jak dla mnie, warto byłoby w pierwszej kolejności zastanowić się w ogóle nad tym, co faktycznie mogłoby okazać się dla Was najkorzystniejsze w zakresie leczenia. Wiem, że wiele osób korzysta ze wsparcia dermatologa wenerologa i bardzo sobie chwalą taką pomoc. Warto się tym tematem zainteresować.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Post autor: sofia11 »

Mnie też czeka wizyta u okulisty. Słyszałam, ze okulista sierakowice prywatnie ma szybkie terminy i cieszy się zaufaniem pacjentów. Chyba umówię się tam na wizytę. Okulary noszę od dwóch lat i dobrze by było zrobić badania kontrolne.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Post autor: malinka »

Jak chodzi o dobrego dermatologa, to warto zapoznać się z ofertą centrum medycznego neomedica/pl/oferta/specjalizacje/dermatologia/ . Moja znajoma tam była, ponieważ miała atopowe zapalenie skóry i pomogli jej faktycznie zniwelować objawy. Także są profesjonalni i skuteczni w tym co robią.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Post autor: zuzia852 »

Ja natomiast poszukuję godnego polecenia okulisty z Torunia. Mój obecny wyprowadził się do innego miasta i niestety, muszę znaleźć nowego. Myślałam, żeby się zapisać do tej przychodni citomed/pl/poradnie/okulistyka/zakres-uslug-19/refrakcyjna-wymiana-soczewki . Czy ktoś z Was chodzi tam do okulisty?

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Dobry dermatolog i okulista z Katowic?

Post autor: chorobo »

Ostatnio znalazłam specjalistę związanego z dermatologią na tej stronie internetowej: https://enel.pl/usluga/dermatolog/. Uważam, że bezproblemowo wyszukasz tam również okulistę. Ich centrum medyczne oferuje opiekę i obsługę medyczną na terenie całego kraju. Posiadają wieloprofilowe przychodnie, a nawet szpitale czy oddziały diagnostyczne. Moim zdaniem warto spróbować.


ODPOWIEDZ