Kawa - zdrowa czy nie?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Laieta40 »

jak to jest w końcu z tą kawą - można pić czy nie? dobra jest na zdrowie?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: tornado »

Na pewno zdrowsza jest kawa ekologiczna. Widziałam ofertę takiej kawy na bee/pl/cafe-michel-kawa-mielona-arabica-peru-fair-trade-250-g-bio_p5394.html . Mają szeroką ofert zdrowych produktów bio , warto zajrzeć jak masz ochotę zadbać o swoje zdrowie i odżywiać się zdrowo.

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Ive »

grunt, że dobra :)

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Mirkowa »

Podobno odchudza więc chyba zdrowa :) ja kupiłam ekspres breville w którym mozna zrobić mocną kawę lub mleczne cappucino czy late które jest delikatniejsze

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: zezowaty »

Wspominacie o kawie ekologicznej i macie rację ta kawa jest najzdrowsza. Zresztą nie tylko ona. Wszystkie produkty ekologiczne gwarantują nam lepszy smak i aromat. A jakie mają zalety możecie dowiedzieć sie z tego artykułu tu ista20lista20/pl/dlaczego-warto-wybierac-produkty-pochodzace-z-upraw-ekologicznych/ Bardzo często można je znaleźć już w znanych marketach. Bez problemy je rozpoznacie, bo są oznaczone zielonym listkiem z gwiazdek.

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:36 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Maja44 »

Jeśli interesuje Cię właśnie ten problem to pamiętaj, że znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej wyjątkowo dobrych treści na ten temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - espresso24/com/pl .

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Franczeska »

W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam ;) Piję kawę, bo po prostu mi smakuje. Najbardziej lubię kawę ziarnistą, taką jak na stronie swiatekspresow/pl/kawa-ziarnista/. Taka świeżo zmielona jest dużo bardziej aromatyczna niż taka, która została zmielona dużo wcześniej i zamknięta w torebkach ;)

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Bara66 »

Jakiś czas temu w internecie natknęłam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - extrakawa/pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam również inne super wiadomości.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: Alexia »

Przyznam szczerze, że nie zwracam uwagi tak dogłębnie na wszystkie takie oceny. Po prostu patrzę na pozytywne aspekty tego napoju. Mnie smakuje, więc po prostu będę go piła. Nawet zamierzam sobie wybrać jeden z tych eleganckich ekspresów ciśnieniowych luke/pl/pl/c/Ekspresy-cisnieniowe/46/1/default/1/f_producer_41/1 . Wyglądają super i pewnie zaopatrzone są w multum różnych funkcji. Muszę się zastanowić nad konkretnym modelem.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Kawa - zdrowa czy nie?

Post autor: pikawka »

Ekspres do kawy to jedno, ale trzeba też pamiętać o tym, ze jakość kawy jaką wybieramy też jest bardzo ważna. My z mężem mamy już swój ulubiony sklep i kawe jaką pijemy, bo zalezało nam by to było coś konkretnego a wy tym sklepie czaskawy/pl/product-pol-1041-Riposso-Exclusive-Intensive-250g-ziarnista.html mają bardzo szybką wysyłkę i tanią. Po za tym spory wybór dobrej jakosci kawy też kusi.


ODPOWIEDZ