Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: pariss »

Wyposażenie takiego salonu urody to zdecydowanie podstawa. Ale sprzęt czy kosmetyki to nie wszystko, nie może też zabraknąć dobrych jakościowo środków ochrony indywidualnej. w takim miejscu na pewno przydadzą się też jednorazowe rękawice lateksowe. Ciekawą ofertę na taki asortyment znajdziecie w ofercie grupa-anmar/pl/safemed/rekawice-lateksowe/. Porządna jakość, duża elastyczność i wytrzymałość. Na plus atrakcyjne ceny oraz profesjonalna obsługa klienta.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: lunka »

Jeśli szukasz odpowiedniego wyposażenia do swojego salonu kosmetycznego, to koniecznie sprawdź sobie ofertę permanent24/pl/ Mają szeroki asortyment, a do tego oferują naprawdę przystępne ceny.

silence
Posty: 46
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:08 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: silence »

Również prowadzę swój gabinet kosmetyczny - bardzo dbam o czystość sterylność mojego salonu, dlatego kupuję odpowiednie wyposażenie i akcesoria do utrzymania czystości. Ostatnio zamówiłem dobre jakościowo ręczniki papierowe składane od firmy Welmax i przyznam, że sprawdzają się znakomicie. Doskonale wchłaniają wilgoć i różne oleje i były dostępne w dobrej cenie.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: chorobo »

Jeśli chcesz odpowiednio wyposażyć swój salon, to myślę, że firma mimari/com/pl/pl/c/Stoliki-do-manicure/26 ma najlepszą ofertę jeśli chodzi o profesjonalny sprzęt. Warto się z nimi skontaktować a myślę, że na pewno będą w stanie dostarczyć Ci wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Własny gabinet kosmetyczny - iMoos

Post autor: zuzia852 »

Na pewno w salonie powinny znaleźć się stemple do zdobień paznokci. Warto też wiedzieć jak ich używać ;) Jeśli tego nie wiesz, pod adresem: https://bestyle.pl/jak-uzywac-stempli-w ... dpowiadamy udało mi się znaleźć wpis na ten temat. Może warto poświęcić chwilę na przeczytanie go?


ODPOWIEDZ