preparaty z Pharmovit

bubaa
preparaty z Pharmovit

Post autor: bubaa »

Witajcie :) Chciałabym zapytać co sądzicie o preparatach z Pharmovit ? Ostatnio odwiedziłam ich sklep internetowy i przyznam, że ogromny wybór różnego rodzaju produktów zrobił na mnie duże wrażenie :) Ceny też wydają się być bardzo rozsądne. Macie jakiś swoich ulubieńców? Co warto wrzucić do koszyka ?

pariss
Re: preparaty z Pharmovit

Post autor: pariss »

znam znam i polecam! ja od dłuższego czasu kupuję tylko tu, tradycyjne apteki odwiedzam tylko gdy mam jakiś lek na recepte :) a tu zawsze robię zapasy witamin i innych suplementów.

bubaa

świetnie :) w takim razie i ja zrobię zakupy i wypróbuję to i owo. Czytałam o bardzo dobrym składzie ich preparatów, a zależy mi własnie na czymś naturalnym, bez chemii.

pariss

no to dobrze trafiłaś :) ja najczęściej kupuję u nich te produkty w płynie, witaminę C czy ten preparat na włosy,skórę i paznokcie.

bubaa

właśnie dotarła do mnie paczka ze sklepu Pharmovit. Wow ile cudowności udało mi się kupić :) poczytam teraz co i jak i od jutra ruszam z kompleksową suplementacją :)

pariss

ekstra, fajnie :) w takim razie powodzenia, pamiętaj tylko by przyjmować wszystko regularnie i tak jak zaleca producent a sama szybko zauważysz efekty :)

ODPOWIEDZ