moda

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
moda

Post autor: pikawka »

według mnie warto czasem poszukać jakiś ciekawych stylizacji i inspirować się nimi. Można znaleźć coś takiego mybaze/com/pl/kobieta/poradnik/czarne-sneakersy-damskie-subiektywne-zestawienie-9-topowych-propozycji-ktore-powinna-znac-kazda-milosniczka-mody/ i czymś się zainspirować

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: moda

Post autor: Amy9602 »

Sprawdźcie koniecznie artykuł taniamoda/com/pl/czemu-marka-desigual-jest-tak-rozchwytywana/, w którym dowiecie się dlaczego marka modowo Desigual jest tak popularna i dlaczego warto ją nosić! :)

Nikita
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 02, 2020 2:03 pm
Re: moda

Post autor: Nikita »

A oglądałyście stronę sklepu ADAM BARON? Jeśli zależy Wam na ponadczasowej i eleganckiej torebce to odsyłam Was do tego sklepu. Jest to Polska marka torebek damskich i męskich produkowanych z wysokiej jakości skóry bydlęcej sprowadzanej specjalnie z Włoch. Znalazłam tam kilka fajnych modeli, a ta to mi się po nocach śni adam-baron/pl/skorzana-torebka-damska-verity-raw-beige Moim zdaniem warto bliżej zainteresować się tą marką.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: moda

Post autor: zuzia852 »

Swój gust mam już wypracowany, gorzej sytuacja wygląda z moim mężczyzną. Lubię gdy ubiera się elegancko, ale od czasu do czasu też ubierał się na sportowo, ale wciąż modnie. Na stronie: messimo/pl/bluzy-meskie-z-kapturem znalazłam bluzy męskie z kapturem w dobrych cenach. Na pewno kupię je swojemu mężowi.

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Re: moda

Post autor: Magiee54 »

Widzę ostatnio coraz więcej osób zakładających rajstopy ażurowe - wydaje mi się, że wracają do mody. Również postanowiłam sprawić sobie tego typu dodatek - na stronie https://lores.pl/produkty/rajstopy/rajstopy-azurowe/ złożyłam zamówienie na kilka par i wczoraj zamówienie dotarło do mojego domu. Ubrałam je dzisiaj do pracy - muszę przyznać, że każdy jest pod wrażeniem!

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: moda

Post autor: Danuta »

Myślę że kobiety nigdy nie zrezygnują z torebek. Zobaczcie tu bertonisklep/pl/ Te torebki to nowość na naszym rynku. Myślę że szybko zostaną okrzyknięte hitem. A to dzięki nadrukom którymi zostały ozdobione. Zobaczcie same.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: moda

Post autor: bubaa »

osobiście stawiam przede wszystkim na jakość a nie ilość :) generalnie interesuję się modą i jeśli u Was jest podobnie to koniecznie zajrzyjcie sobie na blog Modowy Zakątek modowyzakatek/pl/. ja odwiedzam go regularnie, można tu poczytać o najnowszych trendach czy najważniejszych wydarzeniach związanych ze światem mody.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: moda

Post autor: goskaa54 »

Każdy kto interesuje się modą powinien zadbać o odpowiednie dodatki a takimi są okulary przeciwsłoneczne. Najlepiej będzie jak zakupisz je tutaj eyewear24.net/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-386.html ze względu na niskie ceny oraz olbrzymi wybór markowych produktów. Mają okulary dla niego jak i dla niej więc każdy wyjdzie z zakupów zadowolony.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: moda

Post autor: zezowaty »

A może panie zainteresuje ta oferta tu salme/pl/pol_m_Plaszcze-wiosenne-183.html Są tu płaszcze na wiosnę. Muszę przyznać że eleganckie, w ładnych kolorach. A i cena nie zwala z nóg. Moja żona już wybrała płaszcz Patrycja w beżowym kolorze.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: moda

Post autor: patrycja7 »

Jeśli Twój mężczyzna lubi wygodne i modne ubrania to sądzę, że spodobają mu się na przykład też takie torby sportowe: fightershop/com/pl/5395-torba-sportowa-pit-bull-big-duffle-bag-czerwono-czarna . Polecam rzucić okiem. W tym sklepie internetowym znajdziesz też wiele innych oryginalnych gadżetów.


ODPOWIEDZ