moda

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: moda

Post autor: sofia11 »

Modne męskie spodnie znajdziesz tutaj denley/pl/pol_m_Odziez-meska_Krotkie-spodenki_Chinosy-57041.html Są w bardzo dobrych cenach! Ja zamawiałam tam niedawno krótkie spodenki dla męża a dzisiaj Chinosy. Będą idealne na wakacyjny wyjazd, który zbliża się wielkimi krokami.

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: moda

Post autor: lunka »

Powiem wam, że ja również na bieżąco śledzę treny w modzie. I z tego co widzę na ulicach, oraz co czytałam na: facet.dlastudenta/pl/artykul/streetwear-w-wersji-retro-czyli-moda-lat-90-tych-znow-na-topie,144412.html to zdecydowanie moda lat 90 powróciła. Ja się z tego mega cieszę, a wy?

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: moda

Post autor: gitarka »

Jeśli chodzi o zakup torebki czy też kosmetyczki to koniecznie zajrzyjcie tu: nobobags/com/kosmetyczki/17690-kosmetyczka-nobo-5902605387119.html . Znajdziecie tam bardzo duży wybór najróżniejszych modeli torebek. Z pewnością znajdziecie także torebkę dla siebie.

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: moda

Post autor: paulajacka12 »

W tym sezonie króluje kolor różowy, który może być w różnych odcieniach. Modne dodatki i części garderoby powinny pasować z innymi odcieniami, aby efekt był jak najlepszy. Jeśli zastanawiasz się jakie kolory pasują do różowego to bez cienia wątpliwości postaw na zieleń, fiolet czy niebieski. Innymi kolorami, które zasługują na uwagę jest czerwień, żółty oraz biel. Nie bój się szaleć, gdyż różowy kolor pasuje zarówno do eleganckim, sportowych jak i codziennych stylizacji.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: moda

Post autor: zuzia852 »

Moda jest przeróżna. Czasem bywa tak że to co jest wygodne to jest właśnie modne. Jeśli chcecie kupić spódnice sportowe które się nie gniotą i pasują nie tylko do adidasów ale też do butów na korku to zobaczcie tu naia/com/pl/spodnice-sportowe .

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: moda

Post autor: chorobo »

Jeżeli brakuje wam porządnych okryć wierzchnich na zimę, to myślę że spory wybór tego tych produktów dostaniecie bez problemu na stronie sklepu salme/pl/pol_m_Plaszcze-zimowe-181.html. Moja znajoma kilka razy robiła tam zamówienie i z tego co pamiętam, to zawsze była bardzo zadowolona. Dajcie znać, co wy uważacie o ich propozycjach.

Pigwa
Posty: 220
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: moda

Post autor: Pigwa »

Co jest modne jesienią? Oczywiście różne kurtki i płaszcze. Czy to krótkie, czy średnie, czy długie. Duży ich wybór można znaleźć w Mohito. Zobaczcie zresztą sami: mohito/com/pl/pl/ubrania/kurtki-plaszcze/kurtki-jesienne <---- oto ich sklep internetowy. Można w ten sposób zrobić zakupy u nich bez wychodzenia z domu! Proste, łatwe i przyjemne, prawda?


ODPOWIEDZ