Dbanie o zdrowie kobiety i mężczyzny - USG Wrocław

Mella
Dbanie o zdrowie kobiety i mężczyzny - USG Wrocław

Post autor: Mella »

Cześć!
Przychodzę do Was z pytaniem, ponieważ chcielibyśmy z mężem lepiej zadbać o siebie i sprawdzić czy z wiekiem nic nam nie dolega. Przede wszystkich chodzi o dokładne badania i USG piersi, czy jąder. Gdzie należy to zrobić i przede wszystkim czy możecie polecić mi z własnych doświadczeń sprawdzony gabinet? Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Marson
Re: Dbanie o zdrowie kobiety i mężczyzny - USG Wrocław

Post autor: Marson »

Bardzo dobrze, że o to dbasz bo rzeczywiście jeżeli chodzi o zdrowie to bardzo ważna jest odpowiednia diagnostyka i jeżeli akurat o mnie chodzi to tutaj śmiało mogę polecić Wam, żebyście w tym zakresie we Wrocławiu sprawdzili https://ginemedica.pl/radiologia-usg-piersi/ z której również korzystałem przy usg jąder, ale również z problemami tarczycy. Dokładnie, na czas i specjaliści którym można zaufać :)

SebastianUs

Post autor: SebastianUs »

Tutaj tez mogę się zgodzić i również uważam, że jeżeli chodzi o wybór gabinetu w którym można zrobić dokładnie USG to polecam Ginemedica z którego korzystam zarówno ja, ale szczególnie moja żona która stara się jeszcze bardziej dbać o swoje zdrowie niż ja. Zawsze profesjonalna obsługa, dokładnie przeprowadzone badania i specjaliści z dużym doświadczeniem. Dlatego można zdecydowanie im zaufać.

patrycja

Post autor: patrycja »

Ja miałam specjalistyczne usg z kontrastem zrobione w szpitalu Medicover, robi się je w celu zdiagnozowania endometriozy. W ogóle w tej placówce mają świetnych specjalistów od tej choroby, zwłaszcza dr Jacko jest bardzo pomocna i pełna empatii

Mella

Post autor: Mella »

Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi na pewno wezmę je pod uwagę, bo czas najwyższy w końcu w 100% zadbać o swoje zdrowie, tym bardziej że przez pandemię nie mieliśmy dużych możliwości :)

Jarsek

Post autor: Jarsek »

Akurat tutaj również mam pozytywne zdanie na temat Centrum Medycznego GineMedica z którego korzystamy z żoną. Przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do pacjenta, szeroki zakres świadczonych usług bo nie ogranicza się to tylko do USG. Z resztą możecie sobie zajrzeć na stronę https://ginemedica.pl/ i sprawdzić w jakim zakresie będą Wam w stanie pomóc. Pozdrawiam i oczywiście obyście skutecznie mogli zadbać o swoje zdrówko!

lustrzanka

Post autor: lustrzanka »

Mam nadzieję ze z moim zdrowiem gdzie w porządku jak się udam do ginekologa za około miesiąc. Wcześniej po nieprawidłowej cytologii wysłano mnie do apteki po żel papilocare i teraz jestem na kuracji nim właśnie.

ODPOWIEDZ