Wybielanie metodą nakładkową

deborah
Posty: 586
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:00 pm
Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: deborah »

Czy ktoś z Was wykonywał wybielanie metodą nakładkową? Zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej możliwości. Czy efekt jest naprawdę widoczny?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: treska »

Słyszałam, że niektórzy wybielają zęby w domowych warunkach, ale nie uważam aby to było zdrowe i rozsądne. Lepiej wybrać się do specjalistów, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i znają się na tym co robią. I tutaj zdecydowanie mogę wam polecić klinikę vitallclinic/pl/ Sama wybielałam u nich zęby i jestem bardzo zadowolona z efektów.

ewa55
Posty: 27
Rejestracja: wt gru 22, 2020 12:50 am
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: ewa55 »

Wybielić zęby można na wiele sposobów. Ja przykładowo mam tą szczoteczkę permanent24/pl/pl/p/Szczoteczka-soniczna-do-zebow-ksztalt-U%2C-360st./377 i muszę przyznać, że skutecznie radzi sobie z wybielaniem :)

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: zuzia852 »

Przyznam szczerze, że o wybielaniu zębów najlepiej, jak najwięcej przeczytać. Ja osobiście polecam stronę czysty-zysk/com/ . Poza trikami o sprzątaniu, zdrowiu i innych rzeczach, można znaleźć również taki temat, jak wybielanie zębów. Muszę nadrobić wpis, aby wiedzieć, co jest najbardziej polecane.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: Samanta »

Ja mam nakładki i lampę led z różowym światłem od cocoglam/pl/ . Dokładnie to zestaw Queen - mąż sprawił mi pod choinkę. Stosuję już miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Efekty są mega widoczne a to jest dla mnie najważniejsze. Dodatkowo te produkty są bezpieczne dla zębów więc nie muszę się martwić że coś się stanie niepożądanego.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: karinaMa »

Grunt to wiedzieć, co realnie może Wam pomóc w poprawie stanu Waszego zdrowia. Ja wychodzę z założenia, że to na tyle złożona kwestia, że warto stawiać tylko na sprawdzone aspekty. Na stronie sunstargum/com/pl-pl/kategorie/nici-dentystyczne.html?cat=MTM%3D opisane są nici dentystyczne. Mam wrażenie, że dzisiaj zastosowanie tego typu profilaktyki to już oczywistość. Co na ten temat myślicie?

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: miksturka »

Zalezy jaki chcemy efekt uzyskac , ja chcialam pozbyc sie przebrawien po kawie, herbacie, zamowilam na Notino zestaw past wybielajacych i spoko, efekt fajny

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Wybielanie metodą nakładkową

Post autor: sofia11 »

Myślę, ze najlepiej udać się do profesjonalnej kliniki stomatologicznej np. tutaj https://sorriso.pl/ Tam zadbają o twoje zęby jak należy. Nie jestem za wybielaniem zębów w domu a w działanie nakładek średnio wierzę.


ODPOWIEDZ