Wędkowanie - najlepszy sport

kasiunia
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: kasiunia »

Jeśli szukacie czegoś do zajęcia wolnego czasu - na prawdę polecam wędkarstwo.To sport ,przy którym można się wyciszyć i odpocząć od pracy. Pamiętajcie jednak ,że dobry sprzęt wędkarski, to po prostu komfort tej całej przygody. Mam oczywiście swoje sprawdzone miejsce, gdzie dokonujemy zakupów sprzętowych - fishing-test/pl/ .To jak dla mnie jedne z lepszych sklepów wędkarskich - prócz sprzętu zyskasz fachowe porady.

Franczeska
Posty: 137
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: Franczeska »

O tak, ja również bardzo lubię łowić ryby, niesamowicie mnie to relaksuje ;) Jeśli chodzi o akcesoria wędkarskie, to zaopatruję się w nie przez internet. Na przykład w sklepie internetowym https://www.corona-fishing.pl/Katalog,p ... cesoria/17 mają bardzo duży wybór takich rzeczy :)

kasiunia
Posty: 10
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Wędkowanie - najlepszy sport

Post autor: kasiunia »

Jeśli szukacie czegoś do zajęcia wolnego czasu - na prawdę polecam wędkarstwo.To sport ,przy którym można się wyciszyć i odpocząć od pracy. Pamiętajcie jednak ,że dobry sprzęt wędkarski, to po prostu komfort tej całej przygody. Mam oczywiście swoje sprawdzone miejsce, gdzie dokonujemy zakupów sprzętowych - https://fishing-test.pl/producenci/ .To jak dla mnie jedne z lepszych sklepów wędkarskich - prócz sprzętu zyskasz fachowe porady.


ODPOWIEDZ