Programy treningowe

izka
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Programy treningowe

Post autor: izka »

Jeśli chcecie zadbać o swój brzuch i wyrzeźbić mięśnie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj fitrepublic/pl/cwiczenia-na-brzuch-w-domu-5-najlepszych-cwiczen/ . Macie tam ciekawe ćwiczenia, które można bez żadnych przeszkód wykonać w domu. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach jest to niezwykle ważne.

Alka
Posty: 25
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Alka »

Jeszcze kilka lat temu dostęp do takich informacji był ograniczony. Żeby dowiedzieć się jakie ćwiczenia będą dla nas najlepsze, konieczna była konsultacja z trenerem. Teraz mamy internet, a tam mnóstwo szczegółowych poradników o tym jak ćwiczyć. Ja najczęściej wyszukuję ćwiczeń na brzuch - zwłaszcza przed latem :) Dlatego mogę Wam zostawić namiar na ciekawy poradnik w tym temacie - https://www.cwiczwdomu.info/cwiczenia-na-brzuch-w-domu/ . Wszystkie te ćwiczenia można wykonać w domu.

Pigwa
Posty: 19
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm
Re: Programy treningowe

Post autor: Pigwa »

Jeśli ćwiczenia mają być skuteczne to najlepiej wykonywać je pod okiem trenera. Bardzo dobrzy trenerzy pracują w siłowniach Energym https://www.energym.com.pl/ .Można u nich wykupić treningi personalne, które dopasowane są do oczekiwań i możliwości osoby trenującej. Na stronie klubu możecie poczytać o trenerach a także zobaczyć jakie zajęcia oferują kluby oraz jakim dysponują wyposażeniem.


ODPOWIEDZ